Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan, hogy valaki akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy valaki akkor sem vállalja a távkapcsolatot, ha szereti a másikat?

Figyelt kérdés

Majdnem egy évig távkapcsolatban kellene élnem egy fiúval. Ő azt mondta, hogy szeret, de neki nem megy az, hogy csak két hetene lásson pár órára, neki ez így nem működik, inkább egyátalán ne találkozzunk addig, amíg a távolság problémája meg nem szűnik. (Januártól nem gond, akkor új munkahely, és költözök oda, ahol ő lakik.) Ha már odaköltöztem, akkor viszont folytassuk ott, ahol abbahagytuk. Szerintetek hihetek neki, hogy szeret, csak nem akar szenvedni, mert így könnyebb neki? Ja azt hozzátenném, hogy msn-en, meg telefonon azért szeretné tartani a kapcsolatot. Ti mit gondoltok erről?


Előre is köszönöm a válaszokat!


2009. márc. 23. 22:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lehet, hogy komolyan gondolja, de ha igazán szeret, akkor nem fogja bírni, hogy ne találkozzon Veled csak msn-vagy telefon legyen a kapcsolattartás. Ha mégis kibírná, talán mégsem szeret annyira, legalábbis furcsa nekem, mert én biztos nem bírnám ki:)!
2009. márc. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

En nem mennek bele ilyen kapcsolatba, nem hiszem, hogy mukodik!Barmennyire is szeretnem a masikat!

De azert probald meg hatha sikerul!

Sok szerncset!

2009. márc. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
volt reszem tavkapcsolatban, de 2 ev utan vege lett, hiaba imadtuk egymast, probald ki es megtudod, milyen. Mondjuk mi a vilag 2 masik pontjan eltunk. Es egyszer 3 honap utan talalkoztunk, aztan egyutt eltunk egy ideig, de nekem haza kellett utaznom...nem megy.
2009. márc. 24. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ma vagyok 7 hónapos a szegedi barátommal, én budapesti vagyok... Kb. 7-10-14 naponta látjuk egymást, de akkor legalább 1-3 napot együtt töltünk, ezek hétvégére esnek vagy kedd-szerda. Nekünk működik, mert akarjuk. Én hétvégente s van hogy hétköznap egyetem mellett is dolgozom, mégis össze tudom egyeztetni a dolgokat....
2009. márc. 24. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

az osszes tavkapcsolatban elo ismerosom rajott h nem mukodik. hiaba szerettek 1mast, a tavolsag, a bizalomhiany megolt mindent.

a legtobben kinoztak amig lehetett. vinszont olyat is tudok h alapbol inkabb szakitott mondvan h o nem akarja h abbol alljanak a hetvegei h 2 hetente lerohanjon a masik varosba, a maradek hetvegeken pedig ne mehessen sehova haverokkal, kirandulni, stb mivel jon haza a baratnoje.


ez az ev sajnos mindenkepp nagyon nehez lesz nektek.

ha egyutt vagytok, es nem biztok meg egymasban 100%ban, nem vagytok oszintek, probaljatok iranyitani a masikat, a feltekenykedes es a veszekedes veget fog vetni a kapcsolatnak mielott megernetek januart.


ha jol birjatok, sem lesz konnyu az allando hianyerzettel es sovargassal elni, folyton ellenallni a kiserteseknek de ha nagyon szeretitek 1mast szerintem megeri varni, foleg h mar biztos a jovo,csak ki kell varni.


ha most szunetet tarttok, az is tonkreteheti mivel ha szeretitek 1mast, nem fogjatok birni a tudatot h most mas valakivel van es ez utolag rnegeteg feltekenykedeshez, veszekedeshez vezethet. illetve mi van ha januarig kialakul valamelyikotoknek 1 komolyabb kapcsolata?


szerintem a legnehezebb de a legjobb megoldas ha egyutt, turelmesen, bizalommal es szeretettel kivarjatok az evet. ha er ennyit a kapcsolat.

2009. márc. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

a távkapcsolatnak csak akkor van értelme ha idővel megszűnik a távolság problémája. addig azzal életben lehet tartani a kapcsolatot hogy egyrészt szeretitek egymást másrészt meg várjátok már hogy mikor lehettek együtt huzamosabb időre. de úgy h az egyik itt dolgozik, a másik ott tanul és esély sincs költözésre... hát akkor nem sok értelme van.

nekem működik már lassan egy éve a távkapcs, én pestre járok egyetemre a barátom nyíregyházán gimis még, 1-2 hetente látom őt. de tudom h jövőre ő is felkerül ide és így sokkal könnyebb. mellékesen az se elhanyagolható, hogy előtte 1 évig otthon voltam még én is és úgy voltunk együtt :) szóval a párkapcsolatnak csak akkor van jövője sztem ha előtte már voltatok együtt sokat egy adott ideig (tudjátok milyen az illetővel nap mint nap találkozni) és a dolog átmeneti, vagyis minimum 1-2 év múlva ismét együtt élhettek :)

2009. márc. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én a barátommal 2 éve, és 2 hónapja vagyunk együtt.Mondhatni, hogy távkapcsolatban élünk,mert 2hetente talizunk.80km ami elválaszt minket egymástól, de a munka, és nekem a suli, nem nagyon enged több időt.Mikor találkozunk az hétvégére esik, így a hétvégét együtt tudjuk tölteni.Mikor pedig hosszabb szünet következik, akkor én vagyok ott náluk egész szünetben.De ha tud akkor jön hozzám már 1 hét után, és nem kell megvárni a kéthetet.Mi minden nap beszélünk telefonon, és minden nap megy az sms.Hétvégente pedig minden, teló, msn, cam,,,,kicsit nehéz és rossz, hogy nem látom sűrvebben, de az ilyan kapcsolatnak is van szépsége, mert van aki hiányozzon, és van akit szeressek még így is.És tudom, hogy engem is viszont szeretnek.Persze nagyon fontos a bizalom, és őszinteség, de semmi kétségem a felől, mindkettőnknél megvan.Mi is tervezzük az összeköltözést, de csak ha elvégeztem a sulit, ami még 1 év.

Nem kell feladni az ilen kapcsolatot, a szerelem nem ismer határokat!!!Jah...és míg össze nem jöttünk komolyabban, addig 1éven keresztül csak telefonon tartottuk a kapcsolatot, de azt rendszeresen, de persze, már az előtt ismertük egymást.És egyikőnknek sem volt senki ez alatt az 1 év alatt, mert vártunk egymásra!

2009. márc. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Én vállalnám a távkapcsolatot, de Ő nem szeretné. Tudom, hogy nem lenne könnyű, de jobb lenne, mint ez a semmi, amibe bele akar kényszeríteni. Én tudom, hogy nem keresnék mást ezalatt a 9 hónap alatt, de ő mégiscsak férfiből van. Nem tudom mit csináljak. Nem akarom elveszíteni, de szenvedni sem akarok 9 hónapig, hogy aztán januárban kiderüljön, hogy ő már mással boldog.

2009. márc. 24. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!