Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig viselnétek el egy távkapcsolatot (munka miatt)?

Figyelt kérdés

A barátommal már elég régóta együtt vagyunk (több éve). Olyan cégnél dolgozik ,amelyik állandóan járkál ide oda az országban.(Volt hogy külföldöre is mentek,akkor 2-3 hetente láttam 2-3 napra.) Általában csak hétvégén van itthon. Néha,ha itthon dolgoznak 1 hónapot már örülhetek. Sajnos a mai világban nehezen lehet munkát találni ,igy nem mer váltani,de én úgy érzem igy lassan tönkre megy a kapcsolatunk és nincs értelme, hiszen alig vagyunk együtt.Egyedül érzem magam,hiányzik,de már nagyon unom ezt az egészet. Ráadásul ez nem is fog változni. Igy összeköltözni se tudunk. Nem akarnék folyton egyedül lenni.

Ti meddig birnátok ezt elviselni? Vagy ha van ilyen kapcsolatotok, hogy birjátok?


2011. okt. 21. 17:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
mindenkinek ugyanazt tudom mondani (mostanában több ismerősöm keresett meg ugyanezzel a 'gonddal') hogy, hosszútávon megéri, hiszen közös jövő és egzisztenciaépítésről van szó, persze függ az eltöltött évektől is hogy mennyire tartatok ki egymás mellett, viszont gondolj arra hogy normális esetben ő ugyanezt érzi mint te, ha egyébként nem lenne más gond köztetek megéri várni amennyit kell, ott az egész élet hogy nyugodtan együtt legyetek, még ha pillanatnyilag nem is látni kiutat.
2011. okt. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igazad van és egyébként elég jó a kapcsolatunk, de néha elég nehéz eldönteni,hogy megéri-e,mert sokszor már nagyon ki vagyok borulva. A hétköznap estéim szörnyűek. Ideges vagyok,nem tudom lefoglalni magam. Sokszor úgy érzem mintha nem is lenne barátom,hiszen soha sincs velem :(

Tudom,hogy neki is rossz,sőt még rosszabb,de olyan régen viselem már ezt el,hogy lassan elfogy a türelmem sajnos.

2011. okt. 21. 18:03
 3/3 anonim ***** válasza:

Mi is távkapcsolatban vagyunk a barátommal, de még gyerekcipőben egy hónapja sincs. :)

Nehéz, viszont amíg szeretjük egymást megéri:)

2011. okt. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!