Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki nem gyűjti a Durex pontoka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki nem gyűjti a Durex pontokat, tudna segíteni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Párom és én gyűjtöttük a Durex pontokat(vagyis általában én vettem az óvszereket), kinézett magának egy pólót, amire be lehet váltani az összegyűjtött pontokat, én le is mondtam róla, hogy nekem legyen valami, hadd legyen meg neki a póló. Viszont most megismert valakit, ezért szakított velem. :(

Így a pontokat beváltanám. Nagy szemétség lenne, ha magamnak választanék valamit és arra váltanám be? A gumik kb. 70%-át én vettem. Aki nem gyűjti a pontokat, nem tudna segíteni esetleg? Ugyanis hiányzik még egy kevés és hát óvszert egy darabig nem kell vennem, ez már biztos. :(


Egy kis leírás, aki nem ismerné: a Durex óvszerek vásárlásakor a blokk lefotózásával/scannelésével pontokhoz juthatunk és azokat a shopban ajándékokra válthatjuk. Ezért kérném, hogy ha esetleg valaki nem gyűjti őket, annak nagyon hálás lennék a blokk képéért.


2011. jún. 20. 14:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát én segítenék, de mivel nem érdekelt eddig az ilyesmi egyáltalán nincsenek meg a blokkok.
2011. jún. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 WhiteLabel ***** válasza:
Majd hugomat megkérdezem hátha, én nem élek ilyesmivel.
2011. jún. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! Igazán kedvesek vagytok.
2011. jún. 20. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!