Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális dolog az, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog az, hogy a pasim mindenféle csajokról (ismerősökről is) gyűjti a meztelen képeket?

Figyelt kérdés
Rengeteg meztelen képe van idegen és a (volt) barátnőiről. Olyanokról is, akiket csak egyszer látott. Amikor megkérdeztem, hogy ez mire jó neki, akkor nem tudott rá válaszolni. A telefonja is tele van mindenféle meztelen csajos képekkel. Ha rákérdezek, hogy miért nézegeti az ex barátnője enyhén hiányos képeit, csak annyit mondd, hogy jajjj hát őt már nem érdekli... Szerintetek ebben a helyzetben mit lehetne csinálni? 1 éve és 3 hónapja vagyunk együtt és mind ketten 24 évesek vagyunk.
2011. jan. 10. 18:50
 1/10 anonim ***** válasza:

csinálj annyi képet h ki kelljen törölnie a többit :D és ne engedd neki h vegyen új memóriát :D de am : nekem is akad pár kép exekről :D nem meztelen de van :D a ruha menyiségéből lehet következtetni h mennyire voltam bele esve :D ha fel van öltözve akk nagyon ha kevésbé akk nem annyira :D néha jó nézegetni ha olyanom van már akik fel vannak öltözve :D attól hogy a mostani barátnőmhöz képest nem jelentenek semmit néha még hiányozhatnak nem ? elvégre anno ragaszkodtunk hozzá nem tűnhet el ilyesmi nyomtalanul :)


19F

2011. jan. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

és h mire jó a meztelen kép ?XD hát momentán nem vagy ott és ő kanos ..xD


19F

2011. jan. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Candida?

Belül tiszta Ön? Méregtelenítés a világelső DrNatura cégtől!

2011. jan. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Együtt lakunk 1 éve, és marha ritkán vagyunk külön. Az exei képe nincs meg a gépén (ő maga mutatta meg) csak neten szokta nézegetni.
2011. jan. 10. 18:56
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt tudom mondani, hogy szereintem egy komoly kapcsolaton belül nem ez a világ legtermészetesebb dolga.
2011. jan. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
17%

őőő az exei a neten tárolnak a nyugalom megzavarására alkalmas képeket?:D höhö XD picit se gáz .. am persze nem a legtermészetesebb nyilván :D de nekem is van kőkemény 4 képem 1ik exemről a gépemen :D [ő a fel öltöztetett verzió:D] ez van ragaszkodok hozzájuk :D néha jó elő venni :) jó persze a 2 eset nem ugyan az de szólj ha szted ez is gáz lenne :D sztem egyáltalán nem :D de most tényleg XD a meztelen képek sok mindenre jók :D ha olyanja van mutogathatja a haveroknak a skalpokat :D megvitathatják melyik jó melyik nem XD 1 órát el lehet vele lenni :D stb stb :D 1 év 3 hónap .. :D nyugi lesz még ennél komolyabb problémátok is :D fiatal még a dolog :D


19F

2011. jan. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Kedves 19F, engem az nem zavarna ha csak ruhás képei lennének, szíve joga. De amit ő csinál az már szerintem kissé beteges. A probléma itt az, hogy nem lehet vele erről beszélni.
2011. jan. 10. 19:36
 8/10 Cleptomaniac ***** válasza:
74%

" a meztelen képek sok mindenre jók :D ha olyanja van mutogathatja a haveroknak a skalpokat :D megvitathatják melyik jó melyik nem XD 1 órát el lehet vele lenni"


És akkor még a pasik vannak kiakadva, ha a nők kibeszélik őket... :)


Kedves kérdező, a meztelen kép szerintem gáz. Általában nem vagyok kötözködő exekkel kapcsolatban, elévgre mindenki ember, még hallgatok is róluk történetet ha mesélhetnék tör a pasira, de hogy huzamosabb időn keresztül a meztelen képüket nézegesse... Asszem, a WC-kagylóban kötne ki a telefon.

2011. jan. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
74%
ha egy pasi egy exéről skalpot mutogat, akkor megalázza, és igazából akkor azt a csajt nem szereti, akit szeret, arról nem mutat ilyen képeket, amúgy mondhatnám h pasik, de ez nem mentség, mindenki más, az én pasim ilyeneket nem csinál
2011. jan. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Szerintem egyáltalán nem normális semmilyen kép őrizgetése... Én akin már túlléptem azt töröltem mindenhonnan. Minek kéne nézegetnem,ha már nem hiányzik az illető?


Amúgy hasonló problémával állok szemben most én is a barátommal. Lassan egy éve vagyunk együtt. Csak az a különbség, hogy ő titokban csinálja(de nem titkolja elég jól, bár nem tudja, hogy tudok róla). De elég sokkoló volt megtudni, milyen videókat és képeket őrizget exekről, és olyan lányokról akik elvileg csak ismerősei...

2012. márc. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!