Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meleg vagyok? (Kérdésed túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg vagyok? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

A lányokhoz vonzódom, a fiúk szinte egyáltalán nem érdekelnek. Szóval ez nem a legjobb kérdés, de jobb nem jutott eszembe. Elsős koromban (7 évesen), mikor a mosdóban voltunk az egyik fiú kitalálta, hogy "dugjuk össze a farkunkat". Egymásnak nyomtuk 3an, és vicces volt. A részletekre már nagyon nem emlékszem, de a másik fiúval tovább mentünk. Egymásnak vertük, stb. Szünetekben néha odamentem hozzá, és megkérdeztem, hogy megyünk e megint, és ha igent mondott, bezárkóztunk az egyik fülkébe és csináltuk. Mindig állt mindkettőnknek, még semmi nem jött belőle, és nagyon azt se tudtuk, hogy mire jó az, amit csinálunk. Egyszer megkérte, hogy dugjam seggbe, máskor meg arra, hogy szopjam le. Én megtettem mindkettőt, és igazából tetszett nagyon.

Később, mikor már abbahagytuk ezt, náluk aludtam. Együtt fürödtünk. Mire beültem mellé a kádba, már állt. Játszottunk egymással, vertem neki, ő is nekem. Nagyon jó volt, jól szórakoztunk, de igazából semmi több. Ez volt az utolsó alkalom, hogy bármit csináltunk, utána fel se merült a téma. Én nagyon szégyelltem, gondolom ő is. Nem vagyok meleg, legalábbis annyira, hogy néha felizgat a gondolat. Szóval a kérdés, hogy most akkor tényleg meleg vagyok, csak elfojtom? Vagy ez csak kíváncsiság volt? Eskü, hogy nem kamu amit írtam, légyszi normális válaszokat írjatok


2011. jún. 20. 18:07
1 2
 1/16 TOMAtm ***** válasza:
77%
szerintem nem vagy meleg,ez csak gyerekjáték volt.mindenki játszik a kukacával(bár legtöbbször egymagában).ha a csajok érdekelnek mostis akkor semmi gond.
2011. jún. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
54%
Bassza meg, nem vagy meleg emiatt, ez az elfojtás nagyon elterjedt, de többnyire marhaság. Nyugi! Hetero vagy:)
2011. jún. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
43%

ebben semmi nincs :) gyerekek.

nyugi,egy jó csaj mindent rendbe hoz,és egyből rá jössz mit tud egy NŐ :D

2011. jún. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nézz magadba,hogy mit érzel a lányok iránt.Kire izgulsz fel,lányokra vagy fiúkra?ha eldontotted,megkaptad a választ.
2011. jún. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha lányok érdekelnek, és a fiúk nem, akkor nem vagy meleg. Abban, hogy korábban homoerotikus játékokban vettél részt önmagában nem lenne gond, csak akkor, ha ezen nem tudsz túllépni.


Az elfojtással az a helyzet, hogy nyilván benned is van ilyen érdeklődés, amit volt is módodban kiélni. Ennyi. A szexuális identitás nem egy címke, hogy meleg, meg nem meleg, és valaki vagy ez , vagy az. Annál bonyolultabb.

2011. jún. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

kislányként én is játszottam ilyet osztálytársaimmal... meg egymáson feküdtünk és 'egymáshoz dörgölőztünk' meg megjátszottuk, hogy smárolunk... ez kb. általánosban alsóban volt... utoljára max 5.ben. és én is hetero vagyok, a fiúkat szeretem, lányra így nem is tudok felizgulni. csak hát, a kíváncsiság nagy úr.. :)

17/L

2011. jún. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
ATYAISTEN!!!Hát mi 7 évesen nintendoztunk nem egymást kurogattuk!
2011. jún. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
azvagy:|
2011. jún. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Én értem, hogy szünet van és unatkoztok, de ez már szánalmas...
2011. jún. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
77%

Ez tuti fake. -.-

De, majd $eggbedugod 7 évesen az osztálytársadat te szerencsétlen...

2011. jún. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!