Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meleg vagyok? (Kérdésed túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg vagyok? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

A lányokhoz vonzódom, a fiúk szinte egyáltalán nem érdekelnek. Szóval ez nem a legjobb kérdés, de jobb nem jutott eszembe. Elsős koromban (7 évesen), mikor a mosdóban voltunk az egyik fiú kitalálta, hogy "dugjuk össze a farkunkat". Egymásnak nyomtuk 3an, és vicces volt. A részletekre már nagyon nem emlékszem, de a másik fiúval tovább mentünk. Egymásnak vertük, stb. Szünetekben néha odamentem hozzá, és megkérdeztem, hogy megyünk e megint, és ha igent mondott, bezárkóztunk az egyik fülkébe és csináltuk. Mindig állt mindkettőnknek, még semmi nem jött belőle, és nagyon azt se tudtuk, hogy mire jó az, amit csinálunk. Egyszer megkérte, hogy dugjam seggbe, máskor meg arra, hogy szopjam le. Én megtettem mindkettőt, és igazából tetszett nagyon.

Később, mikor már abbahagytuk ezt, náluk aludtam. Együtt fürödtünk. Mire beültem mellé a kádba, már állt. Játszottunk egymással, vertem neki, ő is nekem. Nagyon jó volt, jól szórakoztunk, de igazából semmi több. Ez volt az utolsó alkalom, hogy bármit csináltunk, utána fel se merült a téma. Én nagyon szégyelltem, gondolom ő is. Nem vagyok meleg, legalábbis annyira, hogy néha felizgat a gondolat. Szóval a kérdés, hogy most akkor tényleg meleg vagyok, csak elfojtom? Vagy ez csak kíváncsiság volt? Eskü, hogy nem kamu amit írtam, légyszi normális válaszokat írjatok


2011. jún. 20. 18:07
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Persze majd 7 évesnek jut eszébe hogy sz*pd le... Kicsit élénk a fantáziád. Szégyen ha tényleg ilyen irányba tart a világ!
2011. jún. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Hát, pedig ez nem kamu...
2011. jún. 20. 20:57
 13/16 A kérdező kommentje:
Ja, és még vmi: most akkor már 1.-be elvesztettem a szüzességem?
2011. jún. 29. 10:01
 14/16 anonim ***** válasza:

Igen, elvesztetted, ráadásul egy sráccal. Egyébként ezek gyermekjátékok, semmi jelentőségük a nemi irányultságod szempontjából.


Akik rögtön azzal jönnek, hogy kamu, azoknak:

nem tudom, ez a kérdés speciel igaz-e, DE sajnos napi tapasztalat, hogy ilyenek még "elit" budai általánosokban is már elsőtől kezdve problémát jelentenek.

2011. jún. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem ez nem kamu.


Velem is előfordult, nekem unokatesómmal.

ő talán 6 volt én meg 8.


Én ezt elhiszem, lényegében minden pontban magamra ismertem....

És én se vagyok b.zi, nincs gond a sulis eredményemmel, most végeztem el a nyolcat végig kitűnővel...


Nem izgulok a fiúkra, a lányok érdekelnek, de isteni élvezetet nyújtott, amihez képest a maszti ló**sz.

Jó volt, így hogy még nincs barátnőm, visszasírom azt az élvezetet, de 14 évesen már tényleg b.zik lennék újra egymást le****ni.

2011. jún. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
nem koccanunk össze egy kicsit :P
2011. jún. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!