Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azok a nők, akik szerint a k....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a nők, akik szerint a k. -zással a férfiak a striciket támogatják, abba is belegondoltak, hogy? (lent)

Figyelt kérdés

... hogy ők sem jobbak, mert valami mással ők is a rosszat támogatják?!

Amikor egy-egy fiú, férfi bevallja, hogy elmegy fizetőshöz, akkor néhány válaszoló azzal oltja le, hogy ő is támogatja ezzel a prostitúció meglétét.

De miért nem néznek bele más dolgok hátterébe is? Pár példa:

A közkedvelt kozmetikai cikkek komoly részét durva állatkísérletekkel tesztelték, mielőtt forgalomba kerültek, a bundákat pedig már nem is említem.

Sok szép ruha éhbér és rabszolgamunka árán készül el.

Az ékszerek, amelyek láttán olyan sok nő szeme kezd el csillogni, gyakran olyan aranyból készül, amit afrikai bányákban, fillérekést dolgozóm gyerekek termelnek ki.

Ez csak egy pár példa volt.

Sok olyan srác is van manapság, aki csak jobb lehetőség híján megy el "pillangóhoz."

A nők az oltás helyett miért nem képesek inkább esélyt adni, más téren pedig (amiket fentebb írtam) kevésbé álszentek lenni?


2011. jún. 20. 21:34
 1/8 anonim ***** válasza:

"A nők az oltás helyett miért nem képesek inkább esélyt adni"


Mert a magunkfajta vakvágány! :-)



Majd megszokod... :-))))))

2011. jún. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
De ez nem azt jelenti, hogy a fizetős hölgyekkel nem a stricik zsebét tömöd!
2011. jún. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Lány vagyok. Az ékszeres, bundás dologgal egyetértek.
2011. jún. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
53%

A magam részértől semmi bajom nincs a prostitúcióval

sőt valamilyen szinten szükség van rá.

Vannak olyan fiatal férfiak köztük például én is aki

más nem tudja megoldani jelenlegi helyzetébe szexuális

vágyait.Ezért ehhez folyamodik,azért hogy kitombolja a benne

felgyülemlő szexuális feszültséget.

A másik dolog meg,az hogy azok nők aki képesek csak pénzükért és vagyonukért együtt lenne egy férfival

és ráadásul ezt büszkén hangoztatják hogy nekik milyen gazdag pasijuk azok még csak az igazi vérbeli piros lámpások.Az-az örök ku...k.

2011. jún. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Attól hogy bebizonyítod, hogy X dolog is rossz, semmivel nem lesz jobb az Y dolog.

Nyilván rossz dolog a gyermekmunka, az állatkísérletek, az atomkatasztrófa, a világháború és az emberkereskedelem is. De ettól még nem lesz jobb dolog a kényszer prostítúció.

Ha legális és önkéntes dolog lenne, megfelelő egészségügyi és fizikai biztonsággal, képesítéssel és fix bérezéssel, nekem nem lenne vele bajom.


"A nők az oltás helyett miért nem képesek inkább esélyt adni"


Amiért azok a srácok akiknek nem jut jobb lehetőség nem választanak ronda/buta/elhanyagolt/elhízott/csontsovány/pattanásos nőt.

Ezernyi olyan nő van, aki örülne nekik, csak épp nem úgy néznek ki mint Scarlett Johansson.

Ezek a pasik is álszentek, mert nem érik be csak a "jobb" lehetőséggel?

2011. jún. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Azért Scarlett Johansson és a fentebb felsorolt nők között van még jópár lépcsőfok, nem gondolod?

De tudod, mit? Te meg miért nem fekszel le egy szőrös, bűzös, sörhasú alakkal? :)

Ha valaki nem topmodell, az még nem baj, de ha csak azért jár az adott sráccal, mert ő az egyetlen jelentkező és nem a srác önmaga fogta meg, az sem jó.

2011. jún. 20. 22:06
 7/8 napietus ***** válasza:
figyelj, az, hogy én támogatom az afrikai gyémántbányákat, még nem von le semmit abból, hogy Te meg támogatod a magyar striciket :) egyébként nem baj, legalább az országban marad a pénz. csak értelmetlen, tele van a világ ingyenk*rvákkal. szóval ez olyan, mintha zacskóba csomagolt levegőt vásárolnál. ha tanultál közgazdaságtant: korlátlanul és ingyenesen rendelkezésre álló javak...
2011. jún. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

"tele van a világ ingyenk*rvákkal"



Ahhoz nagyon jóképűnek és nagydumásnak kell ám lennie egy férfinak, ha őket akarja.

2011. jún. 20. 22:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!