Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nemi szervem erekciós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nemi szervem erekciós állapotával baj van?

Figyelt kérdés
14 éves fiú vagyok.szeretném ha nem állna fel hogyha kiveszem a gatyából vagy ha meztelenül alszom stb.Mert néha kicsit idegesítő.adjatok ötletet mit csináljak hogy ne legyen így
2011. jún. 20. 22:41
 1/10 anonim ***** válasza:
gondolj kiszeltüncire o.O
2011. jún. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
ezzel nem tudsz mit csinálni, ez a tini kor
2011. jún. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Ezzel nem tudsz mit csinálni, a rudi már csak ilyen
2011. jún. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Majd eljön az a kor, ami felett vissza fogod ezt még sírni...
2011. jún. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Örülj neki, hogy egészséges vagy és működik a rendszer. Mi is ebben pontosan a zavaró? Nem egyedül vagy a szobában?


26N

2011. jún. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nincs vele semmi baj, bár nekem 14 éves koromban sem volt annyi elég, hogy leveszem a gatyám és álljon. Fura, hogy a legtöbb embernek attól fel áll, hogy megfújja a szél. Nekem ennél egy kicsit több ingerre van szükségem. :D
2011. jún. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat megnyugtattatok valamennyire.az utolsó kommentítírónak pedig :impotens betegség kezdődik akkor nálad
2011. jún. 21. 21:17
 8/10 anonim ***** válasza:
47%
Előbb azt se tudtad milyen egy merevedés, de már azt tudod, hogy impotens vagyok? Okos gyerek leszel. De lehet nem vagyok egy kis kangörcsös tini, akinek a széltől is feláll...
2011. jún. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
te meg olyan vagy akinek még egy csajtól se áll fel hiába fúj levegőt a faxodra.
2011. jún. 21. 22:10
 10/10 anonim ***** válasza:
47%

Tényleg kezdjünk vitatkozni?Menjen!:D

Te meg olyan vagy, akitől a csaj áll fel és megy odébb 200m-el. :)

2011. jún. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!