Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vannak erekciós cseppjei...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak erekciós cseppjeim tánc közben?

Figyelt kérdés
23F vagyok. Nemrég elkezdtem táncolni, és azt vettem észre, hogyha egy bizonyos lánnyal állok össze táncolni, akkor kb. a végére mindig kicsöppen a dolog! Már zsinorban 3 alkalom után. Amúgy nem egy hüdenagyonhihetetlenülszexi lány, de aranyos. Táncoltam másokkal is, ott nem volt ilyen! Szerencsére csak egy két csepp, igy nem okoz gondot... és régóta nem volt nőm. Vágyat nemis érzek, és fel se áll! Jaj miért vagyok ilyen mohó? :P
2010. szept. 29. 01:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Te nem tudtad, hogy a tánc a vízszintes irányú vágyak függőleges kifejezése? :)))
2010. szept. 29. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az ilyen csajokra mondják,hogy nekem nem tetszik,de a oIo-omnak igen:).Felizgultál rá.Biztosan nagyon jó a természetes illata is.Próbálkozz be nála!
2010. szept. 29. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Erekciós csepp? Ezt te találtad ki? Ilyen elnevezést még nem hallottam erre a jelenségre.
2010. szept. 29. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
képzeld, van ilyen. Még nem a cuccos, de majdnem. Mint a lányoknál az előnedvesedés
2010. szept. 29. 12:28
 5/9 Pj0tr ***** válasza:
Nem szeretnék okoskodni, de nem az előváladékról beszélsz? Mert eddigi tapasztalataim szerint ahhoz kell nemi izgalom és valamiféle erekció. (és nem nem némit akartam írni :))
2010. szept. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
ha vágyat se érzel és fel se áll, akkor szerintem csak behuggyantasz szerintem, talán vizelettartási problémáid lehetnek?
2010. szept. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A fogalmi okoskodónak: az előváladék másik neve az erekciós csepp. Olyat viszont még én sem hallottam, hogy ilyen erekció nélkül termelődni tudna...
2010. szept. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Jó eséllyel a tested válaszol a feromonjaira. Esetleg tudat alatt (vagy tudatosan) vonzódsz hozzá. A prekoitális cseppeknek pedig az is elég lehet ha "csak rákészült h felálljon" illetve akkor is ha csak "félig áll"
2010. szept. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
nem huggyantok be! Semmikor máskor nincs ilyen! Jaaaaj
2010. szept. 30. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!