Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nyelvpiercing? Mit gondoltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyelvpiercing? Mit gondoltok róla bővebben lent!

Figyelt kérdés

kb 1éve bátorkodtam szúratni egyet már régóta tetszett :) Sokak szerint "izgató" viszont az a fiú aki tetszik azt mondta h soha nem csókolózna nyelvpiercinges lánnyal szóval szívtam :/ de ti mit gondoltok erről ? nektek undorító v. tetszik ?

16/L


2011. jún. 20. 23:41
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
nekem van és nem nagy cucc. de birom ezeket a barátom barátjátol hallotam h kitört az összes foga kihullott a haja és leszakadt a nyelve a pc-től. 2 éve van benn semmi gondom nem volt. az első 2 hétben nem szabad tejet inni meg kicsit megdagad a nyelved de nemvészes én du szurattam este már rendes rágos kaját ettem.beszédbe se zavar bedig durván sokat beszélek.igazábol ha nem mutogatod nem vagy állandoan nyitottszájjal fel se tűnik senkinek. nekem is vannak olyan ismerőseim akik mostanság veszik csak észre. én nem azért csináltattam h másoknak tetszen hanem kiváncsi voltam milyen. de akikkel eddig taállkoztam egyik se mondta h undorito. volt aki semleges volt akinek tetszett(sokkal többen voltak mint amásik csoport) máshova viszont nem tetetnék:D tetkon is gondolkozom csak nem találtam még olyat ami igazán tetszenne mert olyamit akarok ami tartalmasabb
2011. jún. 21. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Hányinger!
2011. jún. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 nyan nyan ***** válasza:
istenkirály.akarok!:D
2011. jún. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

"egyetlen szituáció amikor ténylegesen hasznos lehet az a fagyievés :)"


Meg a szopás, ha a lány ügyesen használja.


Inkább tetszik mint nem, de nem tartom különösebben jelentős/fontos dolognak.


26/F

2011. jún. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!