Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, h a pasik itt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, h a pasik itt írogatják, h jajj a nők csak a külsőt nézik?

Figyelt kérdés
Annyira felidegesít ez minden alkalommal,úgy mondják/írják ezt persze vhova,h következő kérdésnél,ha olyan a téma akkor odaírják,h jajj ez jó,ez meg kövér.Mert mégis mit néz meg az ember elsőnek a másikon?Felboncolja és a belszerveit?Csak akkor tud kialakulni vonzalom,ha vkinek a külseje elnyeri a tetszésed és utána teszel lépéseket,h megismerd jobban,vagy csak én gondolom rosszul?
2011. jún. 21. 00:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem gondolod rosszul, de nekik muszáj azt hajtogatni, hogy azoknak a szemét dög csajoknak nem kellenek ők, mert ők rondák. Bezzeg nekik igenis a ronda lányok kellenek.
2011. jún. 21. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
71%

a ronda pasiknak többnyire a plázamacap.csa csajok kellenek. nem adnának a világért se alább.

aztán meg lesnek, ha 1 ilyen lény a szemükbe röhög.

de! az a nagybüdös helyzet, h nem tanulnak belőle!

m továbbrais a plázamacap.csákat hajkurásszák. :D

azok továbbra se nézik őket semmibe.

akk jönnek ide a gyk-re rinyálni, h a csajok miért csak a külsőt nézik!

m ti is azt nézitek!

és fogadok, ha 1 Betty a csúnyalány 2-őt akarnának felszedni, sikerük lenne!

de áhhh...nem tükörbenéznek, inkább sírnakrinak, + bunkózzák a csajokat 1000-rel, akik nem az ő kategóriájuk.

engem is kiakaszt!!!

2011. jún. 21. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

A barátommal mi elsőre nem jöttünk be egymásnak (külsőre).

De elkezdtünk ismerkedni egymással, mert hasonló dolgok érdekeltek és adódtak vicces szituációk kettőnkkel.


Mire feleszméltem már nagyon szerettem ,és rosszul éreztem magam attól a gondolattól ,hogy mással legyen. Fél év kellett ahhoz, hogy eljussunk idáig.


A mai fiúk nagyon türelmetlenek. Semminek adják meg a módját, és nem várják ki az idejét. Csak nyomulnak előre remélve, hogy a lány kinyög egy igent és akkor már azt hiszik révbe értek. Pedig szerintem ez a legrosszabb stratégia.


21/L

2011. jún. 21. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Hát de nem értem!Keressenek a saját szintüknek valót!Nem azt mondom,h csúnya pasinak nem lehet csaja,de b*ssza meg,erő felett ne akarjon már felszedni vmi szőke szilikoncsodát egy kapafogú lófejű h*lyegyerek:D
2011. jún. 21. 00:43
 5/12 A kérdező kommentje:

00:42

Igen,ez a szerencsés kivétel,van olyan,h külsőre nem elsőre,de sztem te is érted,h konkrétan mire értettem,nekem is volt olyan akire elsőre nem mondtam rá,h húú de jó pasi,de adtam egy lehetőséget neki.Csak a mai fiúk azzal rontják el,ahogy írtad is,h nem elég türelmesek.Ha eleget udvarolnának stb,akkor ezek a kedvességek megszépítenék őket a lány szemében,és teljesen másképp néznének rá.Lehet,h pont ezért van olyan kivétel is mikor egy nem vmi nagy tipikus macsónak egy igennis jó nője van,mert a nőt ezáltal nyerte meg.:)

2011. jún. 21. 00:46
 6/12 anonim ***** válasza:
17%

Ti lányok nagyon válogatósak vagytok a férfiak azokra a nőkre buknak akik a közelükben vannak és onnan választják ki a nekik megfelelőt


ti viszont mindig csak keresgéltek és válogattok

2011. jún. 21. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

és ez a lényeg, mit értenek a "Legmegfelelőbb"-ön.

hát ilyen bombázókat!

biztos nem shrek nejét...:D

viszont akk nem kell sírni, h a modellány is a "legmegfelelőbbet" keresi és találja - a csupaizom, helyespofi macho alfahímet :D

2011. jún. 21. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nekem sose volt,olyan barátom aki a közelemből került ki,szóval ez sem teljesen igaz.Ha meg már ott a nagyvilág,akkor jó,h szétnézünk.;)
2011. jún. 21. 01:13
 9/12 anonim ***** válasza:

"Ti lányok nagyon válogatósak vagytok a férfiak azokra a nőkre buknak akik a közelükben vannak és onnan választják ki a nekik megfelelőt"


Bár ennek semmi értelme, de ha szerinted így van, akkor melyik a hatékonyabb? 10 körülöttem lévőből választani, vagy 100 másik között keresgélni?

2011. jún. 21. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Attól miért válogatós egy lány ,h jobban körülnéz?Ez olyan,h bemész egy boltba pl. farmerért,nem mész át másikba is megnézni,h ott esetleg jobb minőségű van?
2011. jún. 21. 01:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!