Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen az a kapcsolat ahol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az a kapcsolat ahol egymás üzenőfalára írogatják, hogy "szeretlek"?

Figyelt kérdés

Ismerem mindkettőjüket, és minden nap odaírják egymásnak, hogy:

- I love you-Me too

_ Szeretlek életem szerelme- Én is szeretlek

- Írnak egy nyálas verset, és a másik visszaír rá egy hasonlót

- Linkelnek egy romantikus, nyálas dalt és a másik szintén visszaküld egyet, vagy odaírja hogy mennyire szereti.


Ez nem ilyen külvilágnak szóló dolognak néz ki? 5 hónapja vannak együtt. És nem, nem vagyok féltékeny, de elgondolkodtató hogy ezt miért kell...


2011. okt. 5. 15:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
58%
Szeretik egymást és kész....nincs ezen mit túl ragozni. én se csípem az ilyesmit,meg mikor valaki minden nap a halálán van ha szakítottak,de nem kell törődni velük.5 év múlva(ha megérik) nem írogatják majd:D
2011. okt. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Az semmi, nekem olyan ismerősöm is van, akiknek közös oldaluk van, és ugyanarra írnak mind a ketten! Beszarás...
2011. okt. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

ha bizonygatni kell nap mint nap, rég rossz.

elvész a szavak jelentése, olyan mintha azt írnák, jó reggelt. Majd szétmennek és akkor még egymás ismerősei sem lesznek többé.Nekem inkább az a gáz, h pasik is ömlengenek manapság...



Mi nem hirdetjük

Fennen, hangos szóval,

Csak te, csak én, örökké

és holtodiglan.

Mi megpróbálunk

csendben boldogok lenni,

lelkünk mélyén

őszintén, igazán

szeretni.

Stendhal

2011. okt. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
38%

Én több éve vagyok a párommal, vagyis a vőlegényemmel, mégis szoktam írni neki, mert én tanulok, ő dolgozik, és napközben nem látjuk egymást, a telefonján meg látja. Este is máskor érünk haza, sokszor ő éjjel, nem tudjuk mindig ébren várni a másikat.


Stabil, szeretetteljes a kapcsolat, nem von le az értékéből hogy néha napján irkálunk. Ettől függetlenül az életben is rengeteget szeretgetjük a másikat.


Ne nézd ha Téged zavar, hadd legyenek boldogok, ha nekik így jó.

2011. okt. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

15:39, jót nevettem azon, amit írtál! :D


Egyébként én azt vettem észre, hogy az ilyen felhasználók többségének (tehát nem mindenkinek, mielőtt még írnátok, hogy általánosítok) probléma van a kapcsolatában, és így próbálják meg "leplezni", és azt mutatni a világnak, hogy ők jól megvannak. Aztán ismerek olyanokat is, akik tényleg ennyire szeretik egymást, és örülnek, ha virtuálisan is meg tudják lepni a partnerüket.

2011. okt. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 bánomisén ***** válasza:
72%
Ha nekik ez így jó, csinálják. Te meg, ha zavar, el tudod rejteni a posztjaikat, akkor nem kell olvasnod/hallgatnod/nézegetned őket.
2011. okt. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én már azt sem értem, hogy ami egyetlen egy embernek szól, azt minek kell kiírni? Legyen az nyáladzás, vagy akár az ilyen "Zsófikám, holnap találkozunk és elmegyünk ebédelni, csak ketten." Ami sok embernek szól, azt írja ki, de minek olyanokkal telehányni az üzenőfalakat, amit egy cseszett privát üzenetben vagy sms-ben is le lehetne írni?
2011. okt. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
82%
15:46, egyet értek veled.
2011. okt. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem is van ismerősöm aki ezt csinálja a pasijával,pedig már másfél éve együtt vannak :D (és nem unták még meg :D)

de náluk ez tényleg olyan...hogyis mondjam...szóval szerintem imádják egymást :D

2011. okt. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Na ilyeneket én is ismerek és tele van az üzenőfal velük.Én letiltottam, hogy ne lássam a nyáladzást.Szerintem ezek az emberek magamutogatóak, mit kell mindenkivel megosztani ezeket a dolgokat.Van telefon beszéljenek azon ilyeneket.
2011. okt. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!