Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit csináljak? (nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak? (nem tudom mit tegyek!? )

Figyelt kérdés
Van egy fiú akibe 2 éve szerelmes vagyok:$Már meg mondtam neki hogy szeretem..és ő azt mondta rá hogy jajj olyan imádnivaló vagy:$(L)ennyit mondott..aztán később kicsit összemelegedtünk aztán bejött a képbe az a lány akit 7 éve ismert..találkozgattak is és összejöttek://aztán a fiú szakított a barátnőjével mert megcsalta..én vígasztaltam mind kettőjüket:)akkor a srác kicsit közelebb állt hozzám..de ekkor a legjobb bartnőm unokatestvére bejött a képbe..majdnem összejöttek de a lány messze lakik tőle így nem jöttek össze..most a fiúnak nincs barátnője és én iszonyatosan szeretem folyton rágondolok..sokat küzdöttem érte de nem lehetett az enyém:((ennél jobban fiút még nem szerettem:(hogy tudnám "megszerezni"..meghódítani?egy suliba jártunk én 7-es vagyok ő meg most ballagott el:'(nem találkozhatunk annyit mint régebben..most még nyár is van..de mondta h majd lejön hozzám:)de hogyan tudnám megszerezni a srácot?segítsetek:((
2011. jún. 21. 14:11
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Adtál már neki puszit?
2011. jún. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
nem még nem adtam neki..de ölelt már meg és meg is fogta a kezemet(:
2011. jún. 22. 10:03
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!