Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit csináljak? (nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak? (nem tudom mit tegyek!? )

Figyelt kérdés
Van egy fiú akibe 2 éve szerelmes vagyok:$Már meg mondtam neki hogy szeretem..és ő azt mondta rá hogy jajj olyan imádnivaló vagy:$(L)ennyit mondott..aztán később kicsit összemelegedtünk aztán bejött a képbe az a lány akit 7 éve ismert..találkozgattak is és összejöttek://aztán a fiú szakított a barátnőjével mert megcsalta..én vígasztaltam mind kettőjüket:)akkor a srác kicsit közelebb állt hozzám..de ekkor a legjobb bartnőm unokatestvére bejött a képbe..majdnem összejöttek de a lány messze lakik tőle így nem jöttek össze..most a fiúnak nincs barátnője és én iszonyatosan szeretem folyton rágondolok..sokat küzdöttem érte de nem lehetett az enyém:((ennél jobban fiút még nem szerettem:(hogy tudnám "megszerezni"..meghódítani?egy suliba jártunk én 7-es vagyok ő meg most ballagott el:'(nem találkozhatunk annyit mint régebben..most még nyár is van..de mondta h majd lejön hozzám:)de hogyan tudnám megszerezni a srácot?segítsetek:((
2011. jún. 21. 14:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Küldj egy képet magadról és megmondom.
2011. jún. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

nem küldök képet.

minek az?

2011. jún. 21. 14:14
 3/12 anonim ***** válasza:

Nekem nem kell kép és így is megmondom sehogy.

Túl nagy a korkülönbség ráadásul elballag kitudja melyik egyetemre megy tovább. Lehet hogy csak hétvégente 2 hetente megy haza (mondjuk ha vidéki) és ilyenkor már nem férnél bele a képbe. Ráadásul elég valószínű hogy csak barátként tekint rád :/

2011. jún. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Hát, nem tudom.

Mert esetleg ha megálapítom néhány külső hibádat, amin simán lehet javítani, lehet magyarázatot adna rá, hogy emiatt nem kellesz a fiúnak. Nem pedig a belsőd miatt. Persze mindenki ízlése más és most ne gondold, hogy csúnya vagy, csak én vagyok kiváncsi.

2011. jún. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Egyébként még gyerekek vagytok.
2011. jún. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
igen ezt én is gondoltam..de én nagyonn szeretem..barátságnak indult ez az egész de olyan kedves volt és olyan aranyos..elmentünk együtt ketten sétálni is fagyizni is..de ez nem jelent még semmit..nagyon jókat tudunk együtt röhögni és beszélgetni.de én nagyon de nagyon szeretem:(
2011. jún. 21. 14:19
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem kaphat meg mindent az ember, amit szeret. Örülj van, egy ilyen barátod. Miért kellen palinak??

Ha viszont kell, akkor vagy neked kell utalni rá, hogy többbet szeretnél, hogy lássa, hogy számít neked valamit, vagy küldessz nekem egy képet.

2011. jún. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
hát szerintem nem vagyok csúnya.ős is mondta h szép vagyok.képet is kért tőlem és mondta h "bejön"..és megfogta már a kezemet is.de amúgy hosszú barna hajam van zöld szemem világos bőröm 163 cm vagyok és 52 kiló..ha ez édekelt..és nekem a szám is teccik.."vastag" xD
2011. jún. 21. 14:21
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem vagy akkor kicsit túl félénk...

Semi utalást nem tett rá, hogy barátnőnek szeretne téged??

2011. jún. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
hát gondolkozom még miket szokott mondani..://
2011. jún. 21. 14:26
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!