Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ciki, ha eddig egy roma és 3...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki, ha eddig egy roma és 3 fekete bőrű barátom volt csak? Magyar vagyok.

Figyelt kérdés
Tudom,hogy most nagyon le leszek hordva,de magyar barátom még soha nem volt.A romával 1 hónapot voltam együtt,az első fekete barátommal egy évet,a másodikkal is,a harmadikkal most tartunk a 7.hónapnál.Összességében nem vagyok jó tapasztalattal róluk.Nem zárom ki a magyarokat sem,egyszer majdnem belementem,de fél év alatt jobban megismertem a srácot és egyáltalán nem tetszett a személyisége,ahogyan viselkedik,pedig ő tényleg megtetszett.
2011. jún. 21. 20:37
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
34%
Ahogy érzed. Én tuti még a közeledbe se mennék ezek után :D Még munkatársnak vagy alkalmazottnak sem szeretnélek, hisz ki tudja oda is mit hozol... :D
2011. jún. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
40%
Közelükbe nem mennék....Na jó.Barátnak a fekete elmenne viszont nem járnék vele.Cigánynak meg tényleg még a közelébe sem szeretnék lenni, nem hogy járjak vele :S
2011. jún. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
21%
Én okádnék mindkettőtől...
2011. jún. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
35%

miért lenne ciki?....semmi baj nincs vele, ahogy jólesik

20L

2011. jún. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
85%
Kakaós csigáról átváltottál túró rudira és azt kérded ciki, mert nem volt fehér csokid? Szerintem még megsem kóstoltad a sztracsatellát:)
2011. jún. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
29%

undorító... ha fizetnél akkor sem jönnék össze veled te fajáruló!


F/20

2011. jún. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:
Mielőtt bárki elítélne,ebből 2 fiúval volt nemi kapcsolatom,amibe a roma nem tartozik bele :)Nem kaptam el semmilyen nemi betegséget,vigyázok ilyen dolgokra.
2011. jún. 21. 21:03
 8/39 anonim ***** válasza:
48%
Így sem győztél meg :D Tartom azt hogy nem piszkálnálak meg még bottal sem ;) Nem vagyok rasszista meg semmi, de tartom azt hogy a kultúráknak nem szabad keveredni, hiszen látszik hogy a romákok meg a négerek és a muszlimok(nem beszélve kedves kipás barátainkról) mit tettek Európával...
2011. jún. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:
Senkit nem akarok meggyőzni,csak a tényeket közöltem.Miért,mit tettek?Nehogy már mi legyünk felháborodva,mikor neki lenne okuk,hisz nem mi lettünk elhurcoltatva annak idején...Mellesleg közel nincs annyi belőlük,mint ázsiaiból vagy romából itt kis hazánkban.A romákról más a véleményem,nekik tényleg nem szabadna ennyire elterjedniük itt Magyarországon.
2011. jún. 21. 21:21
 10/39 anonim válasza:
65%
Őszintén szólva a legtöbb magyar csaj azért jár roma csávóval mert így érzik magukat nagyon menőnek és mivel azt hiszik hogy a cigányoknak mien nagy befolyásuk van az utcán stb... Ha velük érzed jól magad én nem ítéllek el,de azért semmi értelme velük járni hogy az mien menő...-.-
2011. jún. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!