Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Felétek is ez jellemző?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felétek is ez jellemző?

Figyelt kérdés

Azt figyeltem meg, hogy a gimnáziumba járó lányok többsége általában szakközepes vagy (ritkábban) szakmunkás sráccal jár. Ez az esetek többségben igaz, vagy csak ezen a környéken van így? :D


És amiben nem mozgok otthonosan:

Az egyetemista srácok meg állt. szakközepes a barátnőjük? Vagy ők inkább az egyetemre járó nőneműek közül válogatnak? :D


2011. jún. 21. 22:17
 1/6 anonim ***** válasza:
92%

A szakmunkások 80%-a elit, ha szabad így mondanom. Mindig bevállalósabbak, amitől egy átlag ember kikészülne a stressztől, ők még akkor is eltudják magukat engedni és önmaguk tudnak lenni.

A pincérek nevében beszéltem :)

2011. jún. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nemtom pl a mi sulinkban gimis csaj gimis sráccal járt, a másik gimis csak meg szakközepessel szóval ez szerintem változó, meg nem az a lényeg hogy milyen suliban- szakközép, vagy gimibe jár

de persze nem szeretném ha a barátom segghülye lenne és vmi csóró dorogs suliba járna

2011. jún. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ó, hát ez nem ilyen szabályok szerint működő móka:)

az egyetemista srácok azok vagy gimis szerelemmel érkeznek az egyetemre, vagy elhatározzák hogy de baromira kiélik magukat és igen, az egyetemen ismerkednek:) de tényleg, erre nincs szabály.

és az életben sincs rá:) habár azt mondják, hogy az a jó, ha a férfi magasabb végzettségű mint a nő, de szerintem ez is marhaság. főleg ha más szakterületen dolgoznak.

2011. jún. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
igen, de mi ezzel a baj, nagyon sok gimnázium szintje a szakközepek alatt van
2011. jún. 22. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Sajnálom, hogy azt sugallta a kérdés, hogy aki nem gimiben jár, az értéktelenebb...Egyáltalán nem írtam ilyesmit...

Egy jogász nem tudna beszerelni egy kazánt, és egy szakközepes is ugyanolyan eséllyel végzi el a műszaki egyetemet, mint aki a pesti Fazekas Gimibe járt (vagy hova, azt hiszem arra mondják, hogy (elvileg) piszok nehéz)

Egyébként sem az érdekel, hogy ez ált. miért úgy alakul ahogy kérdésemben leírtam, hanem hogy máshol is így van-e...


Egyébként a "miért"-re a felvi statisztikája alapján az lenne a válasz, hogy több lány jelentkezik felsőoktatási intézménybe, mint fiú és igaz, hogy ilyen statisztikát nem láttam, de szerintem a gimiben is a lányok vannak többségben, míg a fiúk (talán) szívesebben választják a szakközepet, "és azért van keveredés", hogy kiegyenlítődjön az arány.


Egyszerűsítem ill. átírom a kérdésem kéréssé: Kérlek írjátok le, hogy a mi a végzettsége a párotoknak, illetve nektek!

2011. jún. 22. 15:30
 6/6 A kérdező kommentje:

"Egyszerűsítem/átírom a kérdésem kéréssé: Kérlek írjátok le, hogy a mi a végzettsége a párotoknak, illetve nektek!"


túl sok volt az ill. X'D

2011. jún. 22. 15:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!