Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel nyugtathatnám meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel nyugtathatnám meg a barátomat?

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok, és eddig egy két hónapos "kapcsolatom" volt, de ott nem történt semmi csókon kívül. Most összejöttem életem Szerelmével. Ő 27 éves. Tud róla, hogy kapcsolatok terén szinte nulla tapasztalattal rendelkezek. Azt mondja, hogy nem az zavarja, hogy szűz vagyok, hanem, hogy majd elhagyom, mert kíváncsi leszek, hogy milyen mással, hiszen én még fiatal vagyok. Ő már komoly kapcsolatot keres, hiszen 27 éves, és lassan el kellene gondolkodnia a családalapításon is. De nem tudja elképzelni, hogy ezt velem meg tudná tenni. Már próbáltam meggyőzni, hogy én nem hagyom el kíváncsiságból. Nekem Ő kell. Én el tudom képzelni, hogy az első szerelmem legyen az egyetlen. Miért olyan nehéz ezt elképzelni? Ő szakítani akar, mert nem akar még jobban belémszeretni, tudja, hogy most könnyebb szétmenni, mint 2 év múlva, amikor ráunok. Ti mivel érvelnétek amellett, hogy nem akarom mással kipróbálni? Tudom, hogy furcsa, de nekem nem kell összehasonlítási alap. Ha vele boldog vagyok, akkor nem hagyom el. Az meg, hogy boldog vagyok vele, az egyértelmű. Ti mit tennétek?


Előre is köszönöm a válaszokat!


2009. márc. 24. 15:39
 1/6 anonim válasza:

Ismerős a probléma...ülj le vele komolyan beszélgetni és mond meg neki hogy te csak őt szereted, és soha nem szeretnéd elhagyni...én 18 vagyok, de ugyanígy érzek a barátom iránt, nagyon szeretem, és mindent megtennék azért hogy ne veszítsem el:) szintén 2. barát

Próbáld meg minél jobban megértetni vele hogy mennyire komolyak a szándékaid...de lehet hogy ez csak egy indok és más a problémája! mindenképp beszélj vele, ha csak ez zavarja akkor tudatosítani kell benne hogy családalapításhoz még fiatal vagy, de 1-2 éven belül bármit el tudsz képzelni:)

2009. márc. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
azonkivul h elmondod neki amit az elobb leirtal nem nagyon tudom h mit tehetsz.... de mond el!
2009. márc. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
bocs, de en igazat adok a parodnak, ha o nem bizik meg benned ilyen teren es ott lesz mindig benne a felelem, akkor jobb most veget vetni, mint evek mulva, amikor mar halalosan fuggok egymastol. Szerintem mas korosztaly vagytok, ne erts felre, lehet hogy kivetel lesztek, de te komolyan gondolod, hogy olyan 20-21 evesen ferjhez menj?? Honnan tudod te hogy eleted szerelme? En 2 evig voltam egyutt az elso szerelmemmel, akirol vegig azt hittem, o lesz az igazi, de sajnos el kellett vallnunk, pedig idosebbek vagyunk mint te. Merlegeld azt, hogy mit varsz ettol a kapcsolattol, tenyleg meg akarsz e majd mellette alapodni, es ha igen, akkor bizonyitsd be neki. Talan ha egyutt maradtok, es mukodik, akkor jegyezzetek el egymasd, lassa, komolyan gondolod, de megegyszer nekem ugy tunik, nem vagytok egy hullamhosszon.
2009. márc. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Engem épp azért hagytak el, mert ki akarta élni magát 25 éves fejjel a srác...Én magam azt vallom 24 évesen egy 3 és egy 5 hónapos kapcsolattal a hátam mögött, amit te. Felnőtt vagyok és nem most fogok meghülyülni és kíváncsiságból félrelépni vagy elhagyni a párom. Szerintem nem tudod meggyőzni az ellenkezőjéről. Gondolom azért vélekedik így, mert az látja a mai fiatalok körében az a divat, hogy fűvel-fával...

Magánvéleményem, de szerintem fiatalabbat kéne keresned, mert nem tudhatod, mikor fordul meg komolyan a fejében a gyerekvállalás gondolata és feltételezem, jó pár évig nem akarsz még szülni...

2009. márc. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Én meg szeretnék állapodni diplomaosztó után. 22 évesen már szívesen élnék házasságban. Tudom, hogy furcsa, de nekem tényleg nem hiányzik, hogy kipróbáljam több emberrel. Őt szeretem, ha együttmaradunk, ezt be is tudom bizonyítani neki. Tudom, hogy neki már tényleg neki kell állnia a családalapításnak. De tekintve, hogy most kezdett el dolgozni, és a szüleivel él együtt nem valószínű, hogy holnap már el tudna költözni otthonról. Azt viszont el tudnám képzelni, hogy 1-2 év múlva összeköltözzünk, aztán összeházasodjunk. És a gyerekvállalást sem szeretném sokáig kitolni. Az én szüleim elég idősek, késői gyerek vagyok, és látom, hogy ez mennyi, de mennyi hátránnyal jár. Köszönöm még egyszer a válaszokat! Akkor marad az, hogy még egyszer elmondom neki, amit itt is leírtam, hátha meggondolja magát.

2009. márc. 24. 17:52
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem hagy a srácot. Ha neki Te lennél az igazi, nem érdekelné, mi lesz később. Vagyis azzal együtt vállana, hogy esetleg a fiatalságod miatt később nem működne a kapcsolatotok.

A másik meg: ahogy most leírtad, mit szeretnél, családot, gyereket néhány éven belül, lehet hogy nem is a fiú személye a fontos,hanem hogy találtál valakit, akire ráhúzhatod az álmaid szőtte köntöst. Így tényleg nem érdemes nekikezdeni.

Nem tudod megnyugtatni a fiút, és nem is kell: ha tényleg ő az igazi, vissza fog találni hozzád.

2009. márc. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!