Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátomat megszeretném...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomat megszeretném lepni valami különlegessel szülinapjára. Ti mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Újévkor(ezért is egy kicsit nehéz) lesz a szerelmem születésnapja,vagyis a 22.-ik és nálunk ez a szám nagyon különleges szerepet tölt be.

Ezért valami nagyon különlegeset szeretnék neki adni/csinálni,amire majd mindig emlékezni fog.

Csak sajnos nincs sok pénzem.(max.4000 Ft)

Ötleteket várok,hogy ki szerint mi lenne a jó?


2011. okt. 25. 20:27
 1/5 anonim ***** válasza:
35%
Sör.
2011. okt. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Koldus ***** válasza:
0%

Első


Megelőztél. Nekem is a sör ugrott be elsőnek xD

2011. okt. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az nem olyan különleges... mindennapi ráadásul nincs is oda érte...
2011. okt. 25. 20:30
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Te tudod, hogy mit szeret a párod, mit csinál szívesen szabad idejében, esetleg sportol valamit, szereti ezt meg azt a filmet/sorozatot/könyvet stb.

Mi nem tudjuk, hogy minek örülne...

De vegyél neki valami hasznosat, úgy értem valami olyasmit amit tud használni, nem csak kiteszi a polcra és ott áll. Ja, és maradandót mindenképpen:)

2011. okt. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 NóriTapi válasza:
100%

Szia

Szerintem valami olyat vegyél ami mindkettőtöknek fontos vagy jelent valamit pl.amikor megismerkedtetek akkor parkban voltatok akkor menj szedj pár virágot füvet leveleket fonj belőle valamit ...vagy ha beceneve van akkor ahhoz kapcsolódjanak. Légy kreatív te készítsd a dolgot ha ez a szám különleges! Remélem segítettem :)

2016. jún. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!