Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak itt felnőtt férfiak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt felnőtt férfiak? (Szükségem lenne a tanácsotokra)

Figyelt kérdés

Pár hónapja megismertem valakit. Keveset találkozunk, de az utóbbi 2 hónapban napi szinten felhív. Mindig valami szöveggel, de nem ad jelet, hogy kedvelne.


Én nagyon kedvelem, egyre többet gondolok rá. A gond az, 5 éve van párom. Bár az megszokás, már nem szeretem, tudom, se engem.


Nem bírom már hallani hangját, amikor hív teljesen megőrülök. Úgy szeretném látni. Így csak szenvedek.


Mit tegyek szerintetek, elmondjam neki, hogy mit érzek? 30 évesen hogyan reagálná ezt le? Én 22 éves vagyok, lehet a kislányt látná bennem. Én komolyan gondolom, egy komoly kapcsolatot is eltudnék vele képzelni, persze ehhez meg kellene ismernem alaposabban. Ezt nem mondanám el neki. Elég keveset látom.


Mit gondoltok? Ti mit éreznétek, ha valaki elmondana egy ilyen dolgot? De ha nem mondom, tovább hív és félek beleszeretek.


Adnátok tanácsot, komolyan. Köszönöm szépen előre is, írjatok kort is!


2011. jún. 22. 08:31
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy félek félre érti. Azt gondolja, hogy a párom mellett akarok vele eseleg kapcsolatot. NEM. Elhagynám érte bármikor. Csak nem tudom, ő hogyan érez.
2011. jún. 22. 08:37
 2/22 anonim ***** válasza:

Linkeld le neki ezt a kérdésedet, szerintem többre mész, mint hogy mi olvasgassuk..


NEM LÁTUNK BELE A FEJÉBE. hogy mt válaszolna. NEM VAGYUNK JÓSOK.


Viszont: Próba, cseresznye!

2011. jún. 22. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Nem is azt írtam, hogy próbáljatok az ő fejével gonlkodni.


Te pl mit reagálnál egy ilyen dologra?

2011. jún. 22. 08:52
 4/22 anonim ***** válasza:
75%
Bocsi, én 24 éves feleség vagyok, de nem bírom magamban tartani... Ha nemszereted a jelenlegi párodat, akkor ne valakiért hagyd el, hanem azért, hogy ne húzd se az Ő se a magad idejét egy rossz kapcsolattal... Tehát ha a jelenlegivel nem jó, akkor később sem lesz jobb Vele, így magad miatt lépj mielőbb, akkor még hátha az új kiszelemt is felbátorodik... ;) Sok boldogságot!
2011. jún. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Szerintem meg egy szemét ribanc vagy, akármiért is vagy együtt a pároddal, ez akkor is no comment.... vajon őt hidegen hagyná, ha elolvasná ezt a kérdést?
2011. jún. 22. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
79%

Szia


A következő pár sor az én személyes véleményem, kérlek csak gondolatoknak vedd őket amiken talán érdemes lenne elgondolkodni, semmiképp sem csak ez alapján cselekedj, az badarság volna.

Nos mindenek előtt szerintem a jelenlegi pároddal kellene rendezned a kapcsolatod. Bármilyen formában. Vagy megbeszéliek, vagy ha már annyira elhidegültetek hogy nincs értelme rágódni rajta, felesleges továb húzni a dolgot, csak azért hogy "legyen valaki" teljesen felesleges. Így neki is lesz lehetősége továblépni és Neked is.

Az "új" lehetséges kiszemeltednek nyilvánvalóan rokonszenves vagy, hiszen napi szinten senki sem hivogat olyan embert akit nem kedvel. Úgy gondolom ebben látatlanul is biztosak lehetünk :D Szóval a-felől felesleges aggódnod hogy Ő érdeklődik-e irántad. Nem ad jeleket? :D Minden nap hív, kell ennél több jel? Másrészről teljesen érthető hogy nem kezdeményez, és nem próbálkozik semmivel, hisz Neked van barátod.

Ha lezártad a jelenlegi kapcsolatod, tiszta lappal tudsz majd Vele is beszélgetni, akkor is meglátod majd hogyan reagál, mit lép. Ha nem vele, akkor majd mással leszel boldog, de semmiképp ne maradj olyan kapcsolatban, ami sem Téged, sem a párodat nem teszi igazán boldoggá.


Ha bármi kérdésed van még, itt vagyok, szívesen válaszolok.


27 F

2011. jún. 22. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Már bocs, de mi ez a szöveg, hogy 30 évesen a kislányt látná benned? Ennél sokkal nagyobb korkülönbséggel is vannak együtt párok és remekül megvannak egymással.
2011. jún. 22. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Én 34 éves nő vagyok, nem baj, ugye?

A SAJÁT érdekedben minél előbb KONKRÉTAN rá kell kérdezned. Lehet, hogy pofára esés lesz belőle, de jobb, ha tudod, mint hogy ábrándozol róla, és közben tönkremegy a meglévő kapcsolatod.

SZERINTEM nem is az új pasiba vagy szerelmes, csak már annyit gondoltál rá, és annyi mindent elképzeltél vele kapcsolatban, hogy magad is elhitted, hogy úgy van. Beleszerettél egy álomba, egy lehetőségbe, ami miatt elhagynád a párod. SZERINTEM hiba lenne, de amit most csinálsz, az meg baromi tisztességtelen a pároddal szemben: mit szólnál hozzá, ha ő gondolna hónapok óta egy másik nőre?

Nem az a fontos, hogy a pasi mit fog gondolni rólad, az az ő baja. Neked viszont fel kell vállalni, ami van, mert közben szép csendben tönkremegy a kapcsolatod, lehet, hogy a semmiért.

Ha meg nem szereted, hanem megszokás, akkor meg hagyd ott. Ne egy másik pasiért, hanem azért, mert nem szereted.

Gondolj bele az új pasi helyébe: 5 éves párkapcsolatban élsz, szerinted ő mit gondol, van-e joga belerondítani és van-e esélye a pasid mellett? Lehet, hogy ezért nem lép.

Akármelyik láncszemet nézzük a dologba, a labda nálad van, neked kell lépni.

2011. jún. 22. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Semmi baj, köszönöm a válaszodat.


Figyelj! Ő megcsalt már egykor engem és sok fájdalmat okozott, amiről azt gondoltam feldolgozom, de nem ment. Nem lehet bizalom nélkül fenntartani egy kapcsolatot.


Igazából rég úgy vagyunk, mint ha csak lakótársak lennénk, én azt érzem.


Nem az új ingatott meg. Soha senki nem tudott hatni rám, ő most tud. Régebben is elakartam hagyni, de sajnáltam, nem tettem. És bevallom, félek a változástól.


Most azonban azt érzem, hogy egy olyan férfit sodort felém a sors, akire mindig is vágytam, és érte meg merném tenni,hogy elhagyom. Gondolkodás nélkül.


Csak az érzésekkel harcolok, hogyan adjam tudtára? Nem ismerem igazán még, de amennyit kaptam belőle, az kell nekem.

2011. jún. 22. 09:00
 10/22 A kérdező kommentje:
2-szer csalt meg az 5 év alatt. Amiről én tudok. Megbocsátottam. Semmi jövőképe nincs, nem akar családot, persze ezt nem rég adta a tudtomra. Jelenleg nálunk él, mert a családjának elege van belőle. Tényleg ribanc vagyok.
2011. jún. 22. 09:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!