Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen szerelmes sms-t írjak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen szerelmes sms-t írjak a pasimnak?

Figyelt kérdés
15 / L
2011. jún. 22. 12:49
 1/8 anonim ***** válasza:
google a barátod
2011. jún. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
hülye gyerek ! :D
2011. jún. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
de viccesek vagytok ;D ^^
2011. jún. 22. 12:56
 4/8 anonim ***** válasza:

Van 25 másodperced, hogy írj nekem. Ebből 15 van hátra és ha az sms-ed nem ér ide 10 mpen belül, amiből 8 már le is telt, akkor jössz nekem 1000 puszival.

Nekem ez a kedvencem :D

2011. jún. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2011. jún. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha igazán szerelmes lennél ezt nem kérdezted volna meg...
2011. jún. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Vigyázz, magadtól kitalálni egyet fárasztó művelet, lehet, hogy elájulsz a végén! Különben teljesen igazad van, a szerelmes levelek véletlenül sem arról szólnak, hogy saját intim gondolatainkat, érzéseinket osszuk meg szívünk választottjával, hanem, hogy mézes mázos üres szavakat dobjunk neki, mert mások is így szokták az oviban. Szerintem a legegyszerűbb, ha kiválasztasz egyet valahol a neten, és eleve csak a linket küldöd el neki, az mégiscsak erőforrás-takarékosabb, és semmivel sem személytelenebb.
2011. jún. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)) egyébként meg ez a annak szól a ki azt írta h nem vagyok igazán szerelem : erre csak azt tudom mondani hogy azért mert megkérdeztem az nem azt jelenti hogy nem vagyok igazán szerelmes ^^;D
2011. jún. 22. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!