Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ebből mi igaz? "A szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebből mi igaz? "A szerelmes nő nem lép félre"

Figyelt kérdés
Akár kit kérdezek mindenki azt mondja,h baromság, mert a nők is ugyan úgy félrelépnek, csak ők jobban titkolják.
2011. nov. 3. 16:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ez baromság. Nem titkolják jobban.
2011. nov. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Jah meg kb. egy hónapja lattam egy cikket, ami szerint 10-bl 4 férfi lép félre, míg nőknel 10-ből 6.
2011. nov. 3. 17:01
 3/14 anonim ***** válasza:
89%

Én inkább azt mondanám, hogy az elégedett és boldog nő nem lép félre. Persze biztos van ez alól is kivétel, de szinte minden eset, amit ismerek, azért történt, mert az illető nő már mindennek érezte magát a pasija/férje mellett, csak Nő-nek nem...:(


24/n

2011. nov. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Az a nő nem lép félre, akinek stabil a párkapcsolata és nincsenek kétségei.
2011. nov. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Bogi1990 ***** válasza:
100%
Ha valakibe szerelmes vagyok, azt nem fogom megcsalni. Szóval ilyen értelemben nem baromság. Az már más dolog, hogy ha együtt van valakivel az ember, de már semmi lángolás nincs, akkor lehet, hogy félrelép, bár én azért tisztelem annyira a másik érzéseit, hogy nem teszek vele ilyet.
2011. nov. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Ha valakibe szerelmes vagyok nem csalom meg.

meg egyébként sem csalnék meg senkit, elöszőr szakítás uténa jöhet más..

2011. nov. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

utolso 2 vel értek egyet.

ha szerelmes vagyok nem csalom meg a párom, ez a nőkre is így igaz ez biztos. aki félrelép az nem is szerelmes.

más kérdés hogy amikor a lángoló szerelem elmúlik, marad e annyi kölcsönös szeretet és főként tisztelet, hogy nem csalod meg a párod.

22/f

2011. nov. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

A szerelem ha még a legmélyebb rózsaszín ködös, akkor kiüti a szexuális vágy csatornát és ott megszűnik az ingeráramlás. :) Ha kevésbé szerelmes és már csak nagyon szeret de nem halálosan, akkor nagyobb az esély mert olyankor a szex vonal is működik.

A nők sokkal hűségesebbek mint a férfiak, és érzelmi alapon döntenek. Vgyin elméletileg lehetséges, de nagyon kicsi rá az esély!

2011. nov. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

"A nők sokkal hűségesebbek mint a férfiak, és érzelmi alapon döntenek."


Baromság. A nők is ugyanolyan arányban hazudnak és csalják meg a pasijukat, mint a férfiak a nőket. Csak tényleg jobban titkolják. Meg egy férfinak eszébe nem jutna megkérdezni, hogy "merre és kivel voltál ekkor és akkor", ha meg is kérdia nő válaszol és el is hisszük (sajnos). A nők meg nem tágitanak addig mig ki nem szednek minden részletet, amibe bele is buknak a férfiak. A nők se jobbak, akármennyire is tagadják.

2011. nov. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
62%
Az elégedett,boldog,törődést és megbecsülést kapó(=szerelmes) nő nem lép félre.Annyi történetet hallottam már,hogy mindezt nem kapta meg egy nő,aki mindent megadott a párjának,aztán egy idő után elege lett,persze a pasi szemében akkor is ő volt a k*rva,a saját hibáit természetesen nem vette észre...Ezzel csak annyit akartam mondani,hogy nincs annyi k*rva a földön,mint azt a férfiak állítjak,csak sok nő,akivel nem törődnek akkor sem,ha ő kiteszi a lelkét a párjának.Egyszer mindenkinek elege lesz...
2011. nov. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!