Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 16 éves vagyok és még nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éves vagyok és még nem volt barátom, valamit mindig elrontok:S pedig aztmondják szép vagyok meg jócsaj dee a pasim sosincs csak kavargatok. Szerintetek ezen hogy tudok változtatni? Vagy hogy szegyek fel egy pasit? XD

Figyelt kérdés
2011. jún. 6. 21:38
 1/9 anonim ***** válasza:
ha már ilyen büszke vagy rá, kavargass csak tovább XD pasi ráér később. ha gondolod velem is kavargathatsz :D
2011. jún. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

vegyél fel msn-re és megbeszéljük :F

muhahaha

2011. jún. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De én még szűz vagyok.. és mindig az igazira várok.. csak msárolok mindig de azabaj hogy a fiuk valéahogy dfélnek odajönni vagy nemtudom..
2011. jún. 6. 21:42
 4/9 anonim válasza:

tudod, velem is van valami baj, bár én fiú vagyok... mindig ráb*szok a kapcsolatokkal :D

átbasznak, megegyéb...ha gondolod akkor várlakszeretettel :D

2011. jún. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
előző vagyok...elfeljtettem oda írni hogy 16/F =)
2011. jún. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát ennek rengeteg oka lehet, hogy nem össze. Lehet csak rosszul kerested őket és nem etted észre az intő jeleket amik voltak és figyelmeztettek volna arra, hogy nem lesz hosszútávú a dolog. Ha gondolod szívesen adok tanácsokat meg megbeszélhetjük a dolgot. Van barátnőm több mint egy éve szóval nincs hátsószándékom. Írj privit és megadom a msn-n címen ha szeretnéd: ) 18F
2011. jún. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
gyakorikérdésekről szedhetsz amennyit csak akarsz
2011. jún. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

16 éves fiú vagyok. Na most simán ide írhatnám, hogy írj privit, aztán majd összejövünk:D Fél tucatnyi ember között, nem sok esélyem lenne rá, hogy érek is vele valamit.

Tehát, neten milyen fiúkat találni túlnyomó többségben? Vagy az a fajta aki egy lánynak sem kell, vagy az akinek minden lány csak egy dugásra kell.

Na meg vannak az olyanok mint én, akikkel kib.sztak a szüleik, és kivitték őket németországba:D

Más dolgom sincs tehát mint gépezni, és mivel - ebben a korban természetes módon - főként a lányokon jár az eszem, neten ismerkedni. A sok felnőtt idenéz, és elmosolyodik rajtunk, 16 éveseken. Főleg mikor pl. komoly kapcsolatról beszélünk. Ezért sem mondom, hogy a szerelmemet keresem, az igazit, vagy, a leendő feleségemet:D

..de nem is csak a dugás érdekel.

Annyit mondok, hogy szerintem megérek egy próbát:)

Na most lehet privit írni:D

2011. jún. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Pippants le egyet bő nyállal
2011. jún. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!