Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Voltatok már egy sztárba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már egy sztárba szerelmesek?

Figyelt kérdés

Persze ezt nem úgy értem, hogy pl. 35 évesen vki beleszeret egy sztárba. És ha voltatok vagy épp most is azok vagytok akkor megkérdezhetem, hogy kibe? Valamint mit csináltatok, hogy elfelejtsétek? Meséljetek róla! :)

A válaszokat előre is köszönöm. :)


2011. jún. 22. 13:50
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
15 évesen odáig voltam Zac Effronért! Na, most 20 évesen komolyan elhányom magam, és nem értem mi tetszett benne! :)
2011. jún. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim válasza:
100%
Hát, szerelmes nem vagyok, de van hogy azt érzem, hogy vonzódom egyes külföldi színészekhez.
2011. jún. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim válasza:
100%
szerelmes nem vagyok, de Jon Bon Jovinak akarmikor megadnám magam! :D
2011. jún. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:

Én mind a mai napig szerelmes vagyok Pauley Perrette-be.


[link]


[link]

2011. jún. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim válasza:
100%
3 évig halálosan szerelmes voltam Jared Leto-ba , de rájöttem hogy eléggé gyerekes vagyok és csökkentettem a pószterek, meg Jaredos cuccok mennyiségén :) Rossz volt de, minden oké :) Voltak ilyen imádataim, pl: Kellan Lutz, Robert P. de semmi kül, azokis már rég elmúltak :)
2011. jún. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy időszakom, hogy Emma Watson járt mindig a fejemben:D

Azóta sem láttam olyan csajt, aki külsőre így megfogott volna...bár volt azóta már jópár barátnőm.

2011. jún. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

Én komolyan belehabarodtam egy sztárba. És amit én egyszer elhatározok... Rajongtam mint egy kisgyerek, jártam a koncertekre. Most meg már telefonon beszélgetünk hétvégente, összefutunk egy városba, meglátogat nálunk. valóra vált az álmom de járni sosem fogunk, mert van barátnője és én ezt tiszteletben tartom :)

17/L

2011. jún. 23. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

én vagy 2 évig szerelmes voltam Will Smith-be, így minden filmjét megnéztem, még a telefonomon is ő volt a háttérkép:)Mára már rájöttem, hogy nincs esélyem nála:P, de még mindig nagyon tetszik!Túl tettem magam rajta lassacskán...:P 18/L


[link]


miért te szerelmes vagy valamilyen sztárba?

2011. jún. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
én se voltam sohase szerelmes sztárba,csak úgy h ejjha ez aztán jól megkettyinthetne xD
2011. jún. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

01:23-as nak Ki az??? Nagyon kíváncsi. :)

Az a baj, hogy én is szerelmes vagyok. Vagyis azt pontosan nem tudom, hogy ez tényleg szerelem vagy vmi ehhez hasonló. Úgy irigylem a 01:23-t milyen mázlista?! Az a baj, hogy aki nagyon, nagyon tetszik nekem az nem énekes és nem járhatok koncertekre mert Ő színész ráadásul nem is magyar és és elég sok a év van köztünk. :(((( DE arra még mindig nem válaszoltatok, hogy mit csináltatok, hogy ne gondoljatok rá, meghogy elmúljon ez az érzés. :)

Egyébként 15 vagyok. :D

2011. jún. 23. 15:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!