Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Voltatok már egy sztárba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már egy sztárba szerelmesek?

Figyelt kérdés

Persze ezt nem úgy értem, hogy pl. 35 évesen vki beleszeret egy sztárba. És ha voltatok vagy épp most is azok vagytok akkor megkérdezhetem, hogy kibe? Valamint mit csináltatok, hogy elfelejtsétek? Meséljetek róla! :)

A válaszokat előre is köszönöm. :)


2011. jún. 22. 13:50
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Nálam David Boreanaz a nyerő :P

[link]

2011. júl. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Hát amire végig olvastam ezt az egésszet majd lefordultam a székről !! XD Hogy lehet valaki szerelmes egy sztárba?! Könnyü!! Sokan össze keverik a "testi vonzalmat" a szerelemmel" Vagyis a tetszéssel! Hisz nem lehet valaki szerelmes egy olyan emberbe akit valójában nem is ismer.. Csak az imidzsét ismeri. A való embert nem.. Tudom hogy sokan bele fognak kötni a válaszomba, de hát ez a csúnya valóság!! :D
2011. júl. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

én Andy Biersackba voltam

reménykettem hogy singlie és mindent átkutattam a neten :D

aztán gondolkoztam hogy sose jönnék össze vele nem is ismerjük egymást de már tudja hogy létezek XD

1kép róla:

[link]

2011. júl. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim válasza:
Ami James verhetetlen! Meg az old spice-os négger rájuk szoktam masztizni!!!!!!
2011. júl. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%
ja Gerard Way-be amikor még emo voltam (XD) párszor őt képzeltem el amikor szexeltem a pasimmal :D azóta sikerült felnőni.. XDXD
2011. júl. 13. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Igen,én Jared Padaleckibe,de vszeg azért mert nagyon hasonlít az első szerelmemre..:) [link]
2011. nov. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
Taylor Lautner!! :)
2011. nov. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!