Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak az olyan nöket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak az olyan nöket szeretik, akik könnyen megkaphatók, nem kell sokat udvarolgatni neki, vagy az olyanokat, akik nehezebben szerezhetök meg?

Figyelt kérdés
2011. jún. 22. 14:59
 1/5 anonim ***** válasza:
pasitól függ. van amelyik szeret küzdeni, van amelyik meg úgy gondolja hogy keres könnyebb prédát...
2011. jún. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hát ez a lánytól is függ. én pl utálom ha nagyon könnyen beleadja magát mindenbe, viszont az se jó ha túl sokáig húzza a dolgokat. az a jó ha a nagyobb dolgokkal vársz egy kicsit, viszont vigyázz arra hogy ne menjen el a kedve tőled emiatt
2011. jún. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem, mert elhívott egyszer egy srác egy üdítőre, de nem fogadtam el a meghívást. Majd rá pár napra egy bulin rám volt kattanva, udvarolgatott, meg odabújt hozzám, amikor szintén eltoltam magamtol, utána többször azon kaptam, hogy engem néz, és ahányszor találkozok vele mindig bókol és engem bámul.
2011. jún. 22. 15:09
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát ember válogatja.Engem ha elutasit egy lány, azt többet nem hivom.Nem szeretem azt se, ha büszke, azt se ha királynőnek érzi magát és elutasitóan viselkedik.Az ilyen nehezen kapható nőket, nem nekem találták ki, mert nekem az a felfogásom, hogy az a nő is egy ember, hibákkal, minek kéretteti magát, viselkedjen normálisan velem, mert én is úgy viselkedek vele.
2011. jún. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyértelműen az első. Tulajdonképpen bármiylen csajt megkaphatok, szóval hülye leszek hónapokig teperni egy saját magát kérető csaj után.
2011. jún. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!