Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azokat a fiukat akik a lányoka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azokat a fiukat akik a lányokat szeretik. Ha jol tudom a transzvesztiták ellentéte, ennek mi is az ilyen szakkifejezése?

Figyelt kérdés
2009. márc. 24. 18:44
 1/10 anonim ***** válasza:
60%

heteroszexuális?

a transzfesztiták azok akik nők is meg férfiak is egyben:S de szoljatok ha hülye vagyok..

2009. márc. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
67%

Én is úgy tudtam, hogy a transzfesztita az aki egyben mind a 2 nem,

És a heterosexuális, aki az ellenkező nemhez vonzódik, mindez az én tudomásom szerint, de lehet ha nem így van

2009. márc. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

höh?

heteroszexuális, igen.

a travik pedig azok, akik kinézetre úgy tűnik, mintha ellenkező neműek lennének, közbe meg..

2009. márc. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%

első válaszoló:nem ,az a hermafordita.


Transzvesztiták (lehetnek heterok is) azok ,akik az ellenkező nemnek öltöznek.

Válaszoló bizonyára a homoszexualításra gondolt.

2009. márc. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
hermafrodita*
2009. márc. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
87%
jah tényleg:) első válaszoló voltam
2009. márc. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.. csak nemnagyon értem ezeket a traszvszeti homoszex meg az ilyen sok rndellenességeketxd
2009. márc. 24. 18:58
 8/10 anonim ***** válasza:

Transzvesztita - lánynak öltözött fiúk vagy fiúnak öltözött lányok. (Nagy részük hetero.)

Homoszexuális - akik a saját nemükhöz vonzódnak.

Heteroszexuális - akik az ellenkező nemhez vonzódnak.

Transzszexuális - azok akik belül úgy érzik a másik nemhez tartoznak, csak rossz testbe születtek.

Hát ezek a fontosabbak...

2009. márc. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

meg annyival kibovitenem az elozo listat h

hermafrodita= akiben mind a 2 nemi szerv jelen van. szuletesi rendellenesseg, ilyenkor a szulok rendszerint eldontik h mi legyen a gyerek. (ha idoben kiderul a gond)

2009. márc. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Azért a hermafroditás választ kicsit ki kellene javítani: nem azt jelenti, hogy férfi és női nemi szerve is van, hanem azt, hogy a férfi és női nemi jellegeket is hordozza. Ez annyit takar, hogy egy külsőre lánynak kinéző hermafroditának mondjuk rejtett heréje van petefészek helyett, vagy megnagyobbodott klitorisza. De a valódi hermafroditák, akiknek tényleg mindkét nemi szerve megvan (pl mikropénisz, méh és petefészkek) nagyon ritkák. A 60as években műtéti úton korrigálták ezeket az eltéréseket csecsemőkorban, nem mindig jól.
2009. márc. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!