Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rám írt egy fiú akivel egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rám írt egy fiú akivel egy suliba járunk, de nekem bejön. Azért írt, hogy elmondja, hogy milyen jó osztályközösségünk van, meg minden, de nem igazán beszéltünk másról. (ígyis e-mailen nyomjuk) hogy hozzam szóba azt, hogy bejön nekem?

Figyelt kérdés

Vagy egyáltalán hogy tudjam meg, hogy bejövök neki?

16 vagyok, a fiú 17


2011. jún. 23. 14:23
 1/1 anonim válasza:
Kezdj el vele többet dumálni(témaváltás is ajánlott,nem fog harapni),kérd el az msn címét vagy facebook....de élőbe is odamehetsz hozzá,tudj meg róla többet,legyél kedves,barátságos és mosolyogj,az a lényeg hogy legyetek kicsit jóban és kezdj el vele szemezni...flörtölgetni,nézdd meg hogy hogyan reagál és utána várj hogy ő keresse a társaságod!Sok szerencsét!:)
2011. jún. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!