Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az új barátomról kiderült,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az új barátomról kiderült, hogy egy nőcsábász és egyszerre több barátnője is van. Nagyon összevesztünk ezen. Azóta nem beszéltünk és nekem nagyon hiányzik. Hogy vegyem rá, hogy velem legyen és a többi nővel szakítson?

Figyelt kérdés

Friss a kapcsolat, de nagyon belezúgtam. Annyira elvesztettem a fejem, hogy már az első randin lefeküdtünk, lehet,hogy ezét nem becsül meg? Elmondása szerint nem akarja még lekötni magát. Hogyan érjem el, hogy csak én legyek neki? Kérlek segítsetek!! Nagyon el vagyok keseredve. :(

22/L (a fiú 25)


2011. aug. 16. 14:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

hali


Szerintem ne is gondolj rá mond el a többi lánynak is ,hogy milyen is ő és ,hogy valamit találjatok ellene ki.(mondjuk lekötözős szex vicces pózban 1 fénykép és máris a tied lesz) Az ilyen embereket nem szabad megbecsülni hisz úgy használja a lányokat mint az alsóneműket és valljuk be a lányok sokkal többre méltóak.Hogyha nem akarja magát lekötni akkor meg tegyen görcsöt a pisilőre és csak utána kösse ki ,ha már megtalálta azt akit szeret is..


Javaslatom az ,hogy keress egy olyat aki szeret és megérdemel!

2011. aug. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Hát ez nem könnyű,főleg hogy nem is akarja lekötni magát.Ha ilyen kijelentéseket tesz és már az első randin lefektetett már rég rossz.Ha csak nem éred el,hogy menthetetlenűl belédzúgjon,aminek az esélye nem hinném hogy sok,akkor semmit sem tehetsz.És amugy is nem éri meg egy ilyen pasi az erőfeszitést!
2011. aug. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de 22 éves létedre, rettentő gyökér vagy. Miért akarnád elérni, hogy csak a tied legyen? Csak kúrogatja a fél falut, és örül az egyetlen dolognak amire képes a 12es intelligencia hányadosával képes. :) Biztos hihetetlen értelmes, okos, kedves, szerető férfi lehet. Idióta.
2011. aug. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
- 1 db képes
2011. aug. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez tenyleg kemeny dio... hogy lehet elerni, hogy egy szuletett nocsabasz csakis teged akarjon es egyik naprol a masikra a monogamia szobrava nemesuljon?


Elso korben azt mondanam, hogy szedd ossze a maradek kis noi onbecsulesed es hajtsd el a francba! Nehogy mar te is csak egy strigula legyel a noteszban, illene megszolalnia az onerzetednek...


De mivel ott van a kepletben az az atkozott szerelem is, ami egyertelmuen torzitja az ember realitaserzeket, nehezebb a helyzet!

Azt tudom mondani, hogy egy nagy es oszinte beszelgetesre lenne szuksegetek, ahol elmondod mit szeretnel es rakerdezel, hogy neki mik a tervei veled, el tudna-e kepzelni egy komoly kapcsolatot, de ugy, hogy akkor tenyleg nincs senki es semmi mas.... de szerintem ne szamits tul sok jora, hisz gyakorlatilag mar megkaptad a valaszt!

Mindenkeppen jobb lenne, ha inkabb az elso verzio mellett dontenel!

2011. aug. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én 19 évesen éltem ezt át. Nagyon naív voltam,mikor kiderült,hogy rajtam kívül még van több lány akivel összejár,képes voltam és megbocsájtottam mert annyira könyörgött,meg hízelgett. :S Na ez volt a legnagyobb hiba. Később másból nem állt a kapcsolatunk,mint veszekedésekből. Hiába szeretett neki nem volt elég egy nő. Sajnos vannak ilyen emberek,de ezeket csak ki kell használni mint ahogy ők kihasználják az embert. Jobb nem szerelembe esni,mert akkor aztán vége...

Nehezen kerültem ki ebből a kapcsolatból de szerencsére sikerült,utána találkoztam egy rettentő édes pasival akivel nagyon boldog voltam.:)

Hidd el ettől jobbat érdemelsz!!! Nem fogja otthagyni a többi csajt, még ha azt is mondja. Ha tiszta szívéből szeretne nem lenne ilyen és csak te lennél neki.

2011. aug. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Igen, megszólalt az önérzetem és a büszkeség, első felindulásból el is hajtottam, amikor kiderült. Ez volt már egy hete. Azóta annyira hiányzik...azért gondoltam hátha ti tudtok mondani valami okosat, hogyan hódítsam meg. Tudom, hogy el kellene felejtenem. De nem megy. Velem még így nem volt, hogy ilyen rövid idő alatt ennyire belezúgtam volna valakibe.


És igen, értelmes, okos, kedves, szerető férfi. Akár hiszed akár nem. Álmomban sem jutott volna eszembe róla, hogy ilyen. :(

2011. aug. 16. 15:39
 8/8 anonim ***** válasza:

"Hogy vegyem rá, hogy velem legyen és a többi nővel szakítson?"


Nem fog veled lenni, az ilyen disznók nem fogják feladni a többi "lyukat" egy "lyukért". Felejtsd el, keress egy új pasit.

2011. aug. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!