Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 14 éves, állítólag koraérett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 éves, állítólag koraérett lány vagyok. Szinte én vagyok az egyetlen az osztályból, akinek még nem volt párkapcsolata, és nem is érzi úgy, hogy már épp' itt lenne az ideje "járni" valakivel. Akkor meg mi lehet a baj? Ugye ez nem abnormális dolog?

Figyelt kérdés
2009. márc. 24. 21:50
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Nem, nem abnormális. Én is korán értem, de mégis 16 évesen jöttem össze az első barátommal, miközben körülöttem a legtöbb lány több fiúval is járt már. Nem bántam meg, valahogy annyira értéktelen emberek lettek (legtöbbjük), hetente váltogatják a pasijukat. Nekem pedig másféléves kapcsolatom van.
2009. márc. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%

Omg.Miért lenne baj?Ez nem egy kötelező dolog.Van, aki 18évesen csókolózik először.És?Jólteszi.

Háát..A koraérettet megkérdőjelezném, ha ilyen kérdést teszel fel..

márbocs..

lehet lepontozni :D

2009. márc. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%
Nem baj,nem abnormális,foglald le magad valami mással,és ne ilyeneken gondolkodj.
2009. márc. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez teljesen normális,én is 14-15 éves korom körül kezdtem el érdeklődni a fiúk iránt..persze szex még nem volt,de teljesen normális járni valakivel ilyen idősen.Persze ha később jön össze,az sem tragédia,ne félj még sok hátra van a tinédzser éveidből:D
2009. márc. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
14 évesen ráérsz még szerintem. Én 16,5 vagyok, és még nem jártam senkivel (!). És ez nem függ azzal össze h szép vagy-e, vagy nem, hanem csak annyi, h akinek mondjuk 12 évesen van "pasija", akkor az olyan is lesz. Tehát nyugi, majd egyszer úgyis megtalál a szerelem.
2009. márc. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Azon kevesek közé tartozol, akiknek 14 évesen van egy kis esze. Ráérsz még pasizni:)
2009. márc. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nem, nem foglak lepontozni, mért tenném? Ha neked ez a véleményed úgy, hogy nem ismersz, akkor így jártam. :P Van még időm felnőni. Persze valahol mélyen tisztában vagyok azzal, hogy ez nem tragédia, de kívülről nem ilyen visszajelzések jönnek. Azt mondják, hogy később egy érett kapcsolatnál nekem sokkal nehezebb lesz.

Különben mindenkinek nagyon köszönöm, örülök, hogy ennyien ilyen hamar válaszoltatok. Most már tudom, hogy nem vagyok egyedül ezzel a véleménnyel. :)

2009. márc. 25. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!