Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert pont nekem bokolgat es...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert pont nekem bokolgat es miert pont engem "fuzoget"?

Figyelt kérdés
Diohejban annyi lenne, hogy megismerkedtem egy sraccal. Egy faluba lakunk, de valahogy eddig mindig elkerultuk egymast, most azonban beszelgettunk. Legelso talalkozasunk alkalmaval mar bokolgatott nekem. Gondoltam ah, ugyse gondolja komolyan, amit mond, de ra 2 honapra az egyik rendezvenyen odajott hozzam, es megint csak elkezdett nekem bokolni, hogy buknak ram az ilyen meg olyan pasik(legalabbis o), de meg o sem tudja, miert. Miota ismer, folyton nez, bokol, volt, hogy megolelt, uditore hivott az egyik baratjan keresztul... Lattam mar mas csajjal is beszelgetni, de valahogy amikor rajuk nezett, nem olyan volt, mint amikor ram, illetve nekik nem is bokolt... Amikor velem beszel folyton az arcom, meg a szemem nezi, de mikor mas csajokkal, van, hogy rajuk se nez.
2011. jún. 23. 17:34
 1/1 anonim válasza:
Szerintem tetszel neki. Nemtudom mennyire mutatod hogy neked is bejön,de ha eddig nem volt egyértelmű akkor mutasd neki jobban. Lehet csak nem mer még ugy kezdeményezni. Néha keresd te is, de azért még hagy próbálkozzon ő! :D
2011. jún. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!