Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok csak testileg érnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok csak testileg érnek előbb, szellemileg nem. Vélemények?

Figyelt kérdés
2011. jún. 24. 14:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
28%
igen
2011. jún. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
50%
Igen, így van.
2011. jún. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
78%

Nem. Az érést pedig nem a komolyságra kell feltétlenül érteni, hanem mindenre. Mi hamarabb kezdjük el a kamasz hülyeségeket, hamarabb lépünk túl rajta, hamarabb fordul meg a fejünkben a házasság, a közös élet, család. Épp ezért választ majdnem minden nő nála idősebb férfit párjának.

Persze ez csak a nagyon nagy átlag, vannak kivételek.


Ezzel az állítással nem is érdemes vitatkozni, még pszichológia könyvben is olvastam róla, ott meg azért csak nem írnák le, ha nem lenne valós.

2011. jún. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
68%
Testileg és szellemileg is előbb érnek a lányok, ez bizonyított tény. Persze vannak kivételek.
2011. jún. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
51%

Maradjunk annyiban, hogy megoszlanak a vélemények tudományos körökben is. Én csak azt mondom amit látok:


A huszonéves csajok hűde elhiszik magukról, hogy ők már komoly felnőtt nők meg házasság így gyerek úgy. Aztán Ebben a fene nagy idealizmusban képtelenek meghozni egy érett döntést a való élettel kapcsolatban mert nem értik/nem készültek fel rá/máshogy képzelték...

2011. jún. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
68%
14:58-as ezért írtam pl. hogy vannak kivételek. Én 20 éves vagyok, viszonylag komoly felnőtt nő. Egyedül élek a szüleimtől 1300 km-re és már megfordult a fejeben a házasság, stb. is. Egy bökkenő van, a kiszemelt csak kerülget és kimondja ezeket konkrétan, de csak vicc formájában, pedig komolyan gondolja.
2011. jún. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem a lányok korábban érése nem valós. Az érettség miért annyit jelent, hogy korábban vágynak családra? A férfiak nem azért alapítanak idősebben családot, mert a nők fiatalabban érnek meg erre, hanem, mert náluk elvárt dolog egy egzisztencia a családhoz. A teljesen felnőtt gondolkodást szerintem kb 30 évesen éri el mindkét nem. A nők többségének alig van valami ambíciója, hobbija stb egész életében, ami elvonná a figyelmét a családalapítástól. Ti ezt érettségnek nevezitek? A lányok oviban babáznak, általános iskolában "ki kibe szerelmes" témákon pletyiznek, gimi elején listát írnak ki szűz/ki nem az, és bumm 20 évesen családot akarnak alapítani, de ettől alkalmasak, érettek is rá? A férfiaknak ez azért hosszabb folyamat, mert ezer mindent ki akarnak próbálni, előtte. Észrevettétek már, hogy általában a házaspárok baráti köre az 90%-ig a férfi barátaiból áll? A nőknél ösztön, hogy azonnal fészket építenének az aktuális szerelmükkel, és a hobbijuk is a pasi lesz. Nem egy csajt láttam, aki miután elhagyta a párja, egyszerűen semmit sem tudott magával kezdeni 26 évesen. SEMMIT! Nem igazán egy érett nő képe merült fel bennem ezzel kapcsolatban. Viszont 30-40 évesen a családanya asszonyokat kell megnézni! Na ők a tiszteletre méltóak, nem a 20 éves magukat érettnek képzelő bakfisok!
2011. jún. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
46%
Előttem szóló: Te egy próféta vagy.
2011. jún. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
32%
AZ az egy biztos, hogy a lányok előbb érnek agyilag mint a hímneműek...
2011. jún. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem meg ez teljes mértékben neveltetés, környezet függő. Vannak olyan nők, akik 30 évesen is idióta kis picsäként viselkednek, és vannak olyan tinik vagy kamaszok, akik a családi körülményeik miatt már sokmindent átéltek/megéltek, és komolyabban gondolkoznak a koruknál. Ugyanez igaz lehet férfiakra is.
2011. jún. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!