Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire fontos a pénz egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fontos a pénz egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Érdekes hogy egy gazdag pasi összejöhet egy szegényebb lánnyal, de fordítva sosincs így. A nők a biztonságot és a boldogságot keresik, de pénz az alapja a boldogságnak, na meg a biztonságnak is. Valahol érthetők a nők is, csak sajnos aki szegényebb pasi (mint én) annak meg nem sok esélye van, csak valami tanyáról lányt szereznie. Elég sok kapcsolat a pénztelenség miatt megy tönkre. Ez benne van a nők génjeibe? Vagy az élettől látják?
2011. szept. 30. 16:47
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
89%
Gazdagodj meg, aztán jöhetnek a csajok.
2011. szept. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Igen ezen már én is elgondolkodtam, csak nem ilyen egyszerű. De hallottam érdekes példákat. pl: [link]
2011. szept. 30. 16:51
 3/21 anonim válasza:
39%

Valahol érthetők a nők is, csak sajnos aki szegényebb pasi (mint én) annak meg nem sok esélye van, csak valami tanyáról lányt szereznie.


Lehet,hogy szegény vagy,de hogy egy címeres ökör is az biztos. Nagyképű állat.

2011. szept. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

hidd el egy tanyasi lánnyal jobban jársz...

Megbecsüli azt ami van:P

2011. szept. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Én azért örülnék egy ilyen tanyasi csajnak: [link]


Amúgy meg a nőknek olyan pasi kell, akik tudják biztosítani az anyagi hátteret, és esetleg el tudja tartani a családot, gyerekeket. Bár ez a mai világban már nem nagyon számít. Inkább az hogy jó kocsi, nagy ház, de az ilyen csajokkal nem is érdemes foglalkozni.

2011. szept. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Igen de csak azért mert ilyen környezetben nőtt fel és tud értékelni mást is a pénzen kivűl. Az igényei sem a hétköznapi városi lányoké. De ha nem így nőtt volna fel az a tanyasi lány akkor biztos nem így látná a dolgot.
2011. szept. 30. 17:04
 7/21 A kérdező kommentje:
Egyetértek Dagobert bácsi.
2011. szept. 30. 17:05
 8/21 IQnindzsa ***** válasza:
Nagyjabol nincs mibe belekotni abban amit irsz... De egy ponton megis. Van ellenpelda. En most olyan lannyal vagyok aki elkepesztoen jomodu. Egyszeru halando esszel meg felfogni is nehez mennyire... Megis minden mukodik kozottunk tokeletesen. Persze azt el kell ismernem ,hogy azt hiszem mi inkabb kivetelnek szamitunk ezzel.
2011. szept. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Hmm, sajnos elég fontos...:/

Az a helyzet, hogyha belegondolsz kicsit, akkor érthető hogy a lányok biztos jövőt szeretnének, és ha van lehetőség, akkor inkább a kéynelmesebbiket választják -nem azért, én most arra gondolok hogy szeretik is és tetszik is nekik a srác emberileg, és nem csak a pénztárcája-, és ha van mellette egy szegényebb, akkor végülis érthető vaalahol...de az, hogy "nem szeretlek de eltudsz tartani" féle elv az nagyon udnorító. A másik fele meg mégis azt súgja hogy hülye ribancok, és semmi esélye a szűktárcájúaknak, ami szintén valahol érthető. Másérszt meg nem éri meg velük foglalkozni, inkább a belső értékeket kéne szem elött tartani, fölleg a fiataloknál, mert akkor jön a végzettség és attól még hogy anyu-apu berúházott egy kocsira a kicsi gyermeküknek, attól még nem biztos hogy lehet belőle valami az életben, emrt elkényesztetett zselézett hajú szűknacis, és nem fejezte be a középiskolát... -naa és amelyik csajszi ezt nem látja be, az vagy éretlen, vagy szimplán hülye, szóval nem kell velük foglalkozni...:)

2011. szept. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 Problem? ***** válasza:
Szerintem fontos az anyagi egyensúly hogy ne legyenek kellemetlen helyzetek.
2011. szept. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!