Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent az, ha egy fiu fuz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az, ha egy fiu fuz egy csajt? Hogyan fuzhet valaki valakit?

Figyelt kérdés
2011. jún. 24. 15:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
A modern udvarlást hívjuk fűzésnek. A célja, hogy egy orbitálisat keféljenek a végén.
2011. jún. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
megfűzni--> pl meggyőzni h szexeljen veled..
2011. jún. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
"Jó a segged, kő kóla?" Pl így.
2011. jún. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hülyeség a fűzés nem csak a szexre vonatkozik és nem is csak addig értendő. Manapság ciki az udvarlás szó, ezt váltotta le a fűzés.
2011. jún. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ezalatt a szo alatt, hogy "fuzni", csak annyit lehet erteni, hogy csak szex es mas semmi?? Az a helyzet, hogy nekem a szemembe mondta az egyik srac, hogy az egyik bulin fuzogetet engem a baratjaval, es nem tudom, hogy ezt hogy ertette es mire ertette...
2011. jún. 24. 15:48
 6/12 anonim válasza:
hát ha bulin fűzögetett akkor elég valószínű hogy nem csak beszélgetni akart veled.
2011. jún. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
szerintem ágyba akartak csalni :DD
2011. jún. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
90%
A cérnáját be akarta fűzni a lyukadba ;)
2011. jún. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

A barátnőmet is egy bulin fűzte be a párja, 8 éve. Most lesz nemsoká a lagzi.

A buliban ismerkedés sem feltétlenül a szexről szól, de tény és való, hogy több eséllyel szól arról, mint a szexről.


A te esetedben mivel nem ismerem a srácokat annyit tudok mondani, hogy többet szerettek volna, mint haverkodni.

2011. jún. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
A srac annyit csinalt, hogy egesz este bokolgatott nekem, viccelodott velem, megolelt. En ezeket persze nem hagytam; majd bulira ra 2 honapra osszfutottam ezzel a sraccal, es o mondta nekem, hogy probaltak engem fuzni; majd megint rakezdett a bokolasra!
2011. jún. 24. 15:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!