Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha csak le akart volna feketet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csak le akart volna feketetni, akkor bókolt volna/udvarolgatott volna több hónapig nekem a srác (miközben megkaphatott volna más csajt)? Kinek mi a véleménye/tapasztalata?

Figyelt kérdés
2011. nov. 2. 14:53
 1/7 anonim ***** válasza:

korotok?

ez elengedhetetlen.

2011. nov. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha egy helyes fiúról van szó, akiért több csaj is oda van akkor valószínűleg nem. Bár fiúknál nem lehet tudni... :) Nekem is volt ilyen barátom, akinél nem tudtam biztosra, hogy mit akar - lényeg, hogy 2 hónapig durván udvarolt, úgy hogy közbe nem volt olyan csaj akit ne kaphatott volna meg, majdnem lefeküdtünk, majd rá 3 napra otthagyott. szóval.. nem lehet bennük bízni :)
2011. nov. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Van aki képes sokáig várni a szexért,de mást nem akar..... :/
2011. nov. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez attól is függ h. hol ismerted meg , de ha csak le akart volna fektetni max 1 hétig csinálta volna ezt elhiheted .
2011. nov. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Ryu19 ***** válasza:

Ha csak le akart volna fektetni közel se biztos hogy csak egy hétig hajtott volna... manapság sose tudhatod. Vannak akik poénnak/bulinak fogják fel az efféle dolgokat.

Srác létemre néha én is eltudok csodálkozni a saját nemü társaimon...:O

Egy a lényeg igazán te neked kell tudni hogy mit akart mivel te ismered és látod az érzéseit. Bár nem biztos hogy valós mert igen megtörténhet minden jó és rossz is. De neked kell érezni.

2011. nov. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 LadyLee ***** válasza:
100%

Igen, simán megtörténhet.


Sőt, készülj fel, hogy egyesek szerelmet is képesek hazudni az ügy érdekében, sőt, míg mi az orgazmust, addig ők egy egész kapcsolatot is tudnak színlelni annak érdekében, hogy megfektessenek.

2011. nov. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ki tudja, talán meg is kapott másokat, amíg téged puhított.
2011. nov. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!