Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a kosaras...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a kosaras pasikról?

Figyelt kérdés

mert van egy akivel most alakul valami,és találkoztam a bandából néhánnyal és gyanúsan fantasztikus emberek voltak.Ez általánosítva igaz,hogy jó emberek?

mert van ilyen,hogy a focisták beképzeltek és metroszexek,

a vízilabdások bunkó izomagyú egoisták....


2011. jún. 24. 17:40
 1/6 Kingaa1 ***** válasza:
a kosarasok meg vekonylabu nagykepuek... tisztelet a kivetel... ismerek egy egesz csapatot... 2 kozuuk nem nagykepu
2011. jún. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Általánosan semmi se igaz, ezt tanuld meg.
2011. jún. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is az vagyok, most a héten kaptam egy kosarat.


A kosarasokról az jut az ember eszébe, hogy 2 méter 30 centis, sötét bőrű amerikai állampolgár.

2011. jún. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
a kosarasok nagyon jóók :D ismerek jó párat, igaz vannak bunkók, meg beképzeltek, de tényleg sok kedves, és jó fej is van.:)
2011. jún. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"ismerek jó párat, igaz vannak bunkók, meg beképzeltek, de tényleg sok kedves, és jó fej is van.:)"


Ez most kábé olyan volt mint az időjárás jelentés: napos idő, de eshet is, meg a szél is fújhat és napközben 0 és 35 fok között lesz a hőmérséklet. Magyarul attól, hogy kosaras még bármilyen lehet.

2011. jún. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

pontosan, tényleg lehet tág intervallumokban írtam :D

de kb.:)

2011. jún. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!