Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki szakított már így? .

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki szakított már így? .

Figyelt kérdés
Úgy hogy szereted, de valamiért mégsem tudod folytatni vele. Nem akarod teljesen elveszíteni őt így barátként folytatnád vele. Viszont ő meg nem szeretné úgy folytatni, mert neki az nem lenne jó.
2011. jún. 24. 22:00
 1/7 anonim válasza:
Én igen, de nem működött úgy hogy barátok maradjunk. Azóta is max. köszönünk ha összefutunk, de egy szót se beszélünk, nem is tudunk semmit a másikról, hisz ami nem működik nem kell erőltetni
2011. jún. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen. Próbáltunk barátok maradni de nem ment. Ha ráköszönök az utcán "nem ismer meg". Már rájöttem, hogy exekkel nem jó barátságban maradni.
2011. jún. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, de nagyon megbántam a szakítást. Hiányt éreztem, elvesztettem a másik felemet. Visszacsinálni meg már nem tudtam. Olyan se veled, se nélküled helyzet..
2011. jún. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hát igen ez ilyen:(

Pedig szeretném barátként folytani, ha lehetne.

2011. jún. 24. 22:19
 5/7 anonim ***** válasza:
én is igy vagyok...19/L
2011. jún. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Cheetoss válasza:

hát ha baráként folytatjátok,és ő szeret tényleg igazán azzal szerintem neki is ártasz. :S mert benne lesz,hogy itt az a lány akit szeretek,és nem tehetek semmit csak barát..

marni fogja magát,hogy akkor mér nem tett érte többet,hogy ez ne így érjen véget. :/ de ha nem tudod vele folytatni,eröltetni sem kell..elég rossz helyzet. :S

2011. jún. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én vagyok a fiú. Úgy tesz mintha neki nem fájna és nem akar róla beszélni se. Nem fogom folytatni barátként, ha ezt kéri, mert biztos ő neki a legnehezebb. Igaz nekem is nehéz volt ez, de neki biztos jobban fájhat:( Sajnálom, hogy így alakult.
2011. jún. 26. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!