Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék elfejteni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék elfejteni egy olyan fiut a leggyorsabban, aki mostanában szakitott velem, máris talált egy másik lányt, és néha még beszél is rola itt neten. Hogyan felejtsem el? Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
2011. júl. 27. 09:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%

Sajnos a felejtés nem egyik napról a másikra dolog.

"kutyaharapást szőrével" alapon keress te is mást.

2011. júl. 27. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Smartguy86 ***** válasza:
100%
Szakítsd meg vele a kapcsolatot végleg! Ha nem, akkor csak kínozd magad tovább...
2011. júl. 27. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

azt hozzá kell tegyem, ö mindig megtartja barátnak a volt barátnöit.velem is ezt akarta.csak hogy amikor áthivott hozzá, megbeszélni a szakitást, egyikünk sem birta, egymásnak estünk.aztán még aznap együtt volt egy másik lánnyal, és azt mondta:nagyon aranyos.

na igen, ez az amit még rám sem mondott.pedig engem igen csak szeretett még akkor...az volt a tervembe véve, hogy visszaszerzem magamnak.hosszu folyamattal, de visszaszerzem.addig megfogadtam, hogy csajozhat bátran, én nem siránkozok érte.de még is csak rosszul esik.ezért kérdezem töletek, hogy hogyan tudnám a leghamarabb elfelejteni, a srácot,mint szeremem.és ujra barátként gondolni rá.

2011. júl. 27. 09:12
 4/13 Az Istenek válasza:
Ne keress.
2011. júl. 27. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Smartguy86 ***** válasza:
100%
Ha nem akarsz letenni róla, hogy visszaszerezd, akkor hogy akarod elfelejteni? Hagyd el, végleg szakíts meg vele minden kapcsolatot, mert ez neked így nem jó. Majd találsz mást! Úgysem lesz felhőtlen a barátságotok, ha állandóan miatta fogsz keseregni!
2011. júl. 27. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Amennyi energiát elpocsékolnál hogy visszaszerezd, már lenne egy szép, új kapcsolatod.

Nem érdemes futni utána, hidd el /36L vagyok eléggé tapasztalt/. Mellesleg milyen gusztustalan, hogy egy napon veled is és egy idegen lánnyal is?!!

2011. júl. 27. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.

az utolsonak csak annyit, neki is megköszönöm a véleményét.és azt szeretném hozzä füzni, hogy engem a barátjának tart.ö már rég tul van rajta.azt tudja ö is, hogy nem szeretem már ugy.és elötte is találkozgatott lányokkal.most hogy már nincs velem, rányomul egy másikra, akivel szintén 2-3honapos lesz a kapcsolata.

2011. júl. 27. 09:32
 8/13 anonim ***** válasza:
Menj pasizni ezt a srácot meg felejtsd el :(
2011. júl. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Arra nem gondoltál hogy miért tartja meg barátnak az exeit?Azért hogy visszajárhasson hozzájuk mikor kedve tartja,és ha a lánynak éppen egy elgyengült pillanata van máris felfrissítik a kellemes emlékeket,természetesen vízszintes helyzetben.

Nem elfelejtened kell,hanem továbblépned.Vagy kérhetsz egy törlést a sötét zsaruktól: [link]

2011. júl. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer a Demotiválón olvastam egy nagyon jó idézetet. Pontosan nem emlékszem már rá, de valami olyasmi volt, hogy ha az exed azt mondja maradjunk barátok, az olyan mint, ha anyukád azt mondaná, megdöglött a kiskutyád, de megtarthatod. Ez nagyon találó! Felejtsd el még a barátságot is! Ahol egyszer érzelmek voltak, ott többé nincs barátság! Te fogsz gyötrődni, látni fogod mással és nem leszel képes kiverni a fejedből. Én azt mondom kezdj el másokkal ismerkedni. Nem kell feltétlen rögtön beleugrani egy másik kapcsolatba, csak ne tőle várj olyan impulzusokat, amikre vágysz. Persze az idő a legjobb gyógyír mindenre. 23/L
2011. júl. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!