Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy a 14-18éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a 14-18éves női korosztályban szinte az összes értelmes csaj az ilyen divatgyerekekre bukik?

Figyelt kérdés
Egy csomó jó fej kedves lány ismerősöm van és mindegyiknek az ilyen divat selyemfiúk jönnek be, olyan pasijaik is voltak...ez miért van?
2011. jún. 24. 22:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Biztos vagy benne, hogy annyira értelmesek?
2011. jún. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
ez most olyan volt mintha megkérdezted volna h a gömb alakú földnek miért van 4 sarka?
2011. jún. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
50%
miért van 4 sarka???:S
2011. jún. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Szerintem nem arról van szó hogy minden csaj ugyanolyan pasira bukik, hanem inkább az jön be nekik, ha valakinek egy kicsit merészebb a stílusa. Ha igénytelen ruhákban jársz, nem fejezed ki az egyéniséged akkor nehezen fogsz kitűnni a sok közül.


De mindez semmi. Ha nem próbálkozol, akkor így sincs semmi esélyed!

2011. jún. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Én nem bukok rájuk. Pedig ebbe a korosztályban vagyok benne.

És miért csak a divatcsajokra buktok az elvileg értelmes 14-18 éves fiúk?:-P Csak hogy megfordítsuk.;-DD Lehetne ezt is kérdezni.. Sőt. Sokszor tapasztaltam én az ellenkezőjét is. Úgyhogy ne mindig csak a lányokat hibáztassátok ezért meg azért. Nem kell bűnbakot keresni.

2011. jún. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 17 vagyok. Azt mondják normális is és nem selyem fiúm van. De énis nagyon kíváncsi lennék rá. Nem tudnék egy olyannal lenni akiben még a férfiasság szikrája sincs meg.

2011. jún. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
A divat gyerek alatt nem azt értem h igényes hanem azt h már metroszexuális, pl sp, justin bieber stb...
2011. jún. 24. 22:46
 8/18 anonim ***** válasza:

Na, akkor itt egy kivétel.:D

Sosem jöttek be a selyemfiúk, én inkább az olyan "férfias " fiúkra bukom. pl. vagy egy évfolyamtársam(vagyis csak volt, mert leballagtunk.)na szóval, ő annyira férfias h hihetetlen. mindíg borostás volt kicsit az arca, és 15 éves kora ellenére simán kinéz 18nak. Na, rá már azt mondtam, hogy ezigen! :DD


És lásd, nem minden csajnak kellenek az alfahímek (:

14L

2011. jún. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Jah és nem mondtam h a fiúk nem ilyenek átlagba, mer velem volt már hogy próbálkoztam egy tök értelmes lánynál, tetszettem neki, akart is vmit, de utána jobban bejött neki egy ilyen partis divat hülyegyerek, nem vagyok igénytelen, azt mondják h kedves aranyos vagyok és normális, de inkább elutasított mrt neki a személyiségileg hulladék divatkölyök kellett (és tudtam h milyen a személyisége a gyereknek nem csak ítélkezdtem)
2011. jún. 24. 22:51
 10/18 anonim ***** válasza:

szerintem csak az irigység beszél belőled.

ez van, a pasiknak a divatos anorex k.rvák jönnek be, a csajoknak meg a jól kinéző álompasik, akiket te lenézel, mert irigykedsz rájuk.

2011. jún. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!