Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy a 14-18éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a 14-18éves női korosztályban szinte az összes értelmes csaj az ilyen divatgyerekekre bukik?

Figyelt kérdés
Egy csomó jó fej kedves lány ismerősöm van és mindegyiknek az ilyen divat selyemfiúk jönnek be, olyan pasijaik is voltak...ez miért van?
2011. jún. 24. 22:27
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Egyrészt mert sajnos ez a divat, másrészt mert a lányoknak csak a külső számít.
2011. jún. 25. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

méghogy csak a külső?! nagyon el vagy tévedve édes fiam. az én barátom nem tartozik a selyemfiuk közé, sőt kifejezetten normális, mármint ami a külsőt illet (18 éves lététre rettentő gyerekes tud lenni, persze komolyság is megvan benne...)

csak úgy megemlíteném, hogy mikor először találkoztam vele, úgy voltam vele, hogy semmi extra, de annyira határozott volt, hogy teljesen belezúgtam, és azóta is együtt vagyunk.

és azért ti is rohadtul a külsőt nézitek. nem egy fiú barátom van, és egy csomó csajt elemeznek aki szembe jön velük. olyanokon akadnak fent, hogy amúgy egy tök szép csajnak, "fura" a szemöldöke, vagy túl kicsi a melle....

2011. jún. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Hát nekem pont ezek a pasik nem jönnek be...És az előttem szólóknak igaza van,fordított esetben is meg lehetne kérdezni,hogy a pasik meg miért az ilyen csajokra buknak.Mármint ez a korosztály. 17/L
2011. jún. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Azért, mert a 14-18 éves korosztály még NEM NŐ! és NEM ÉRTELMES! :)
2011. jún. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

hat..nekem is inkabb a kulso az ami eloszor szamit..azutan ha felfigyeltem ra es tetszik a szemelyisege akkor hadd szoljon:) de ha pl jol nez ki de hulye vagy bunko akkor nem kell..szerintem ha valaki jokepu,jofej-intelligens es meg is teheti hogy divatosan oltozkodjon az a egjobb parositas :)

de ez azert nincs ugy minden csajnal..inkabb a ferfiak a felszinesek..pl-a szep lanyok ritkan allnak le ronda fiukkal;

-a szep lanyok nem igazan remenykednek hogy jo pasijuk lesz,csak almodoznak errol;

-a csunya fiuk egyfolytaba a szep lanyokkal probalkoznak..tobbnyire a fiuk kulsore mennek,hogy csinos es szep legyen a csaj..

nekem van ismerosom, 20 eves fiu jol nez ki, es van egy baratnom aki nagyon szep,sott,sztem gyonyoru es csinos,ezen kivul nagyon jo tanulo,sokszor vannak ilyen ''zseni'' megnyilvanulasai..:) szoval ennek a baratnomnek teteszett a fiu,de az aztmondta hogy csak azert nem jar vele mert o a lokott lanyokat szereti akik nme beszelnek sokat es nem okoskodnak stb..szoval ilyet egy lanytol nem hallassz..:(

2011. jún. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
mondjuk lehet egy srác is divatos. nem értem hogy a sok olyan fiú, aki nem gyúr, elvan kényelmesedve, koszos a körme és otthon ül, miért kezdik el ezt rögtön? h jajj a lányoknak csak a külső számít. igen az is fontos, a megjelenésed. de énse a b*zi, selyem fiúkra bukok, de legyen vkinek megjelenése, jól öltözöttsége, stílusa.
2011. jún. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

utolsó kommentelő látom te se érted...

nem a divatos öltözködésre értem, ha nem a túlzott divatb*ziságra, h konkrétan metroszexuális szinten igényes, meg egy selyemfiú meg stb...én az ilyen szeméyliségileg hulladék parti p*csökre gondolok...

2011. jún. 26. 15:17
 18/18 anonim ***** válasza:

Én 14 éves lány vagyok, mégsem tetszenek az olyanok, akikre Te gondolsz, sőt "undorodom" a lányos fiúktól. Meg az ilyen kis partyarcoktól. Ha fizetnének se kellene egy divatgyerek,aki mondjuk többet foglalkozik a külsejével, mint én lány létemre, és buliról bulira járkál, meg csupán menőzésből piál, meg cigizik.

14/L

2011. jún. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!