Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » "Kirakatszerelem". Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Kirakatszerelem". Miért játssza el nekem, hogy minden tökéletes?

Figyelt kérdés

Van egy csaj, aki fúj rám, mert a barátjának tetszettem/tetszek. Ha nagyritkán beszélünk, ő végig csak arról beszél, mennyire szereti őt a srác, milyen jó vele minden stb. Msn-en és facebookon ritkán vagyok fent, és amikor tudja, hogy fent vagyok, teleírja szívekkel az üzenőfalat, meg ilyen szövegekkel: I LUV SZÍVEM^^ , aaaannyira jó volt a tegnap stb.

közben viszont nem tudja, hogy néha rejtve megnéztem mit írt, és érdekes, akkor mindig ilyen szövegek voltak nála kint: szerelem, miért múlsz? meg: kicsit depis, a férfiakat ki kéne lőni az űrbe stb.

és sehol egyetlen szív, mosoly, v. giccses jel.

A sráccal ritkán beszélek, főleg, mióta kétértelmű célzásokat tett nekem(elvből nem rombolok szét kapcsolatot), de tőle tudom, nem olyan felhőtlen a nagy szerelmük.

Mégis miért játssza el a csaj akkor ezt előttem, mások előtt? csak nevetségessé teszi magát...


2011. jún. 25. 01:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen, nevetségessé teszi magát. Néha szokott ilyet csinálni, aki szerelmes. Na, mit gondolsz, miért? Mert szeretné, ha felhőtlen lenne a szerelmük, még ha nem is az.

De nem is tudod, hogy milyen a "szerelmük", csak a srác verzióját ismered. Lehet, hogy a lány teljesen máshogy gondolja az egészet.

Te is nevetséges vagy, hogy ez ennyire foglalkoztat ez az egész, és a face-t böngészed, hogy ugyan, hátha megromlana már a kapcsolatuk.

Elvből nem rombolsz szét egy kapcsolatot, de alig várod, hogy szétmenjenek, csak úgy lesed az erre utaló jeleket és azt hiszed, hogy az a másik lány nevetségesebb, mint te. :D

2011. jún. 25. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem lesem, csak néha, mikor rejtve vagyok, és ő is fentvan, látom, miket ír ki.
2011. jún. 25. 02:15
 3/3 anonim ***** válasza:
Tipikus primitív fiatal, te jó ég, milyen torz és groteszk lett a világ, hová fajul az intellidzsencja. :S :(((
2011. jún. 25. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!