Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lanyok nektek milyen egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok nektek milyen egy tökeletes 15-18 eves fiu?

Figyelt kérdés
Es en most nem külsöre gondolok hanem belsö tulajdonsagokra.Mit csinaljon,hogy viselkedjen egy tökeletes fiu ? Es csak ertelmes valaszokat kerek!
2011. szept. 2. 09:46
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem mindíg az volt a fontos egy srácban, hogy ne legyen bulifüggő, haverfüggő, és persze ne legyen anyakomplexusa..

Nem azt mondom hogy ne szórakozzon a haverokkal, csak azt hogy ne ez legyen a legelső helyen..

Legyen határozott, és legyenek céljai amit el akar érni.

Hűséges, őszinte legyen mert ha valaki egyszer hazudik nekem, többé nem áll meg előttem...


23/N

2011. szept. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
(Halkan megjegyzem hogy ha be akarsz jönni a lányoknak, azaz ez a célod, akkor nem jársz sikerrel. Ha az életed úgy alakul ahogy akarod a lányokat leszámítva pl sok barát, pénzügyi sikerek vagy csak lelki béke, stb, akkor mellékhatásként a lányok is lekezdenek áramlani az ágyba...)
2011. szept. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hat,ha csak ennyi amit az elsö valaszolo irt akkor nem kell semmitse csinalnom mert en pont ilyen vagyok..köszi
2011. szept. 2. 10:24
 4/7 anonim ***** válasza:
Lényeg hogy jól kúrjon!
2011. szept. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén megmondom ha tényleg olyan vagy amit írtam (első válaszoló vagyok)nehéz dolgod lesz hiába vagy jó, mert nagyon nehéz hasonlóan gondolkodó csajt találni mert már tele van a világ hülye libákkal!

Kitartást és sok sikert :)

2011. szept. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hät igen mär most nagyon nehez dolgom van csajokkal kapcsolatban...:S de azert köszönöm :)
2011. szept. 2. 13:38
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon fontos, hogy udvarias és figyelmes legyen a fiú. Egyszerűen a hideg kiráz, amikor a suliban megyünk kifelé és olyan fiú, akivel még ismerjük is egymást lazán bevág elém és kisétál, nem hogy előre engedne. Vagy ha bun*kó stílusban beszélnek velem.

Legyen őszinte és megbízható. Ez nagyon fontos egy párkapcsolatban, szerintem. Szeretem, ha vicces egy fiú, de tudja mikor lehet, humorizálni és mikor nem.

Legyen céljai az életben, amikért harcol, de ne más embereket eltiporva harcoljon a céljaiért.


Külsőleg, legyen nálam magasabb. Sportos, kicsit izmos. Alkalomhoz, egyéniségéhez illő öltözék, ápoltság, jó illat (itt most nem arra gondolok, hogy zuhanyozzon naponta, mert ez szerintem alapvető dolog, hanem egy jó férfi parfümre, az aztán beindít), ápolt kezek.

16/L

2011. szept. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!