Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor mivan? Tettszem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mivan? Tettszem neki vagy nem?

Figyelt kérdés
Most voltam 1 hetes táborban. 2. nap kezdtem el 1 fiúval beszélgetni és tök jófejnek tűnt meg minden utána napon többször is láttam h nézett és mikor ránéztem elfordult. Este el is gondolkodtam h lehet h bejövök neki de közben a barátnőmnek is mondott dolgokat de lehet h csak én fújtak ezt fel aztán tegnap meg tegnapelőtt a másik barátnőmmel is 1 csomót beszélgetett meg minden. Ezen már tényleg elgondolkodtam. Segítség!
2011. jún. 25. 09:12
 1/4 Bence741 válasza:

Jézusom.... hát lehet hogy szoknyavadász, de lehet hogy a barátnőiden keresztül akar eljutni hozzád... jobban meg kéne ismerned aztán kiderül.

remélem ez segített...

2011. jún. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi:)
2011. jún. 25. 16:16
 3/4 DreamGirl666 válasza:
Szija... én a pasimmal úgy ismerkedtem meg h egy bulin csak néztük egymást és dumált a barátnőimmel is aztan kb. 2 hétre rá osszejöttünk de a 2 hétben a legjobb barátnőmmel smárolt és itt van majdnem 1 éve járunk...Szóval próbálj vele valamilzen módon dumálni és hozzd fel a tábort és kérd el a tel.számját... Sok sikert :D
2011. jún. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Barátnőt keres, ennyi.
2011. jún. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!