Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom, hogy mi van?!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom, hogy mi van?!

Figyelt kérdés

Haveri társaságunkon keresztül (ahová ritkán járok el) megismerkedtem egy férfivel(házas), akivel nehéz a kapcsolatom. Néha társaságban találkozunk.

Az összeröffenések alkalmával nagyon nehezen jutunk dűlőre, alig beszélgetünk, csak ülünk egymás mellett. Mégis ha sikerül beszélgetnünk az csak durva basztatás az ő részéről. Mikor kettesben maradunk, akkor néha azért sikerül csipkelődnünk, hülyülnünk is egymással, de az is amolyan bántás féle. Úgy történnek ezek a szép társalgások, hogy egyikünk sem néz a másikra. (bár néha van olyan elszólása, amivel arra következtetek, hogy ő rám néz, amikor én másfelé nézek)

Azt szokta mondani, hogy nem akar látni, elzavar, de valamiért mégis találkozunk. Mégis jön minden egyes alkalomkor. Mindig azt mondja, hogy ad még egy utolsó esélyt nekem.


(nem vagyunk szeretők, alig ismerjük egymást, nincs közöttünk semmi)


Ha ennyire nem kedvel, akkor miért csinálja ezt?

Már annyira nem tudom, hogy mi a fene folyik itt, teljesen összetört.


2011. jún. 25. 16:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Azért mert házas, és így próbál eltaszítani magától hogy ne csalja a feleségét. Valójában bejössz neki.
2011. jún. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez valami óvodásszint már megint.Ne foglalkozz vele.
2011. jún. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
kérdezd meg tőle ha legközelebb így viselkedik..
2011. jún. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kérdeztem, kitért a válasz elől.
2011. jún. 25. 18:55

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!