Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 30 eves egyedulallo ferfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 eves egyedulallo ferfiak, akik a szuleiknel laknak! Elmeselnetek a napjaitokat, mit szoktatok csinalni?

Figyelt kérdés
2011. jún. 25. 18:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Haza max aludni megyek.
2011. jún. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Enni hol eszel, ha aludni mesz csak haza, akkor egesz nap mit csinalsz?
2011. jún. 25. 18:29
 3/6 anonim ***** válasza:
Én most készülök kirepülni, de az előző pár évben dolgoztam, és inkább a szüleimnek fizettem "albérletet", mint valami idegennek. Mivel telik az idő? Hétköznap meló, alvás, meló, alvás stb. Hétvégén lehet menni barátokhoz, rokonokhoz meg egyéb helyekre. "Bulizni" nem szoktam.
2011. jún. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nem értem miért nézed le őket, de remélem vágod, hogy ezek a férfiak kőgazdagok ;) és lehet azért nincs bnőjük mert nem akarnak, v mert nem találnak normálisat akik nem csak a pénzért vannak velük
2011. jún. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
meló, filmnézés, könyvolvasás, edzés, nettezés, dokumentálás, újra sport, saját projektek... péntek este&hétvége kirándulás, turázás,városlátógatás, pizázás, néha bulizás,néha mozi, koncertek...
2011. jún. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
88%

Attól hogy vki 30 évesen otthon lakik még nem kevesebb annál aki már külön él a szüleitől.

Tudok vállalkozóról is aki a szüleinél lakik.

Én addig fogok a szüleimnél lakni ameddig nem lesz barátnőm akivel összeköltözzek vagy nem lesz saját házam.

Nos még nem vagyok 30 éves de nem valószínű hogy addigra lesz pénzem házra.


Sztem meg ugyan azt csinálják azok akik a szüleiknél laknak mint azok akik nem. Max nem verik a f*szukat a konyhában:D

2011. jún. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!