Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sracok! Ha egy egyedulallo no...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sracok! Ha egy egyedulallo no megkerne, hogy adjatok neki spermat, hogy gyereke lehessen, adnatok neki?

Figyelt kérdés
Tegyuk fel, hogy bejon neki a genetikatok es nincs partnere akitol lehetne gyereke. Nem tudna a nevedet, cimedet, semmit. Nyilvanvaloan tehat nem kerne gyerektartast, viszont megadna az elerhetoseget, hogy lathassatok a gyereket ha akarjatok. Belemennetek?
2011. szept. 23. 00:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

:D


Ha ez a szíve vágya, miért ne? Bár azért kicsit érdekes szituáció lenne. Mármint érted, postáznám neki a spermát elsőbbségivel vagy mi? :D Ki se tart addig a dolog. Vagy menjek fel a lakására aztán a WC-n verjem ki valami pohárba? Esetleg tényleg keféljem meg, mikor nem biztos, hogy bejön?


Felvet ez azért néhány problémát. Meglepődnék , annyi bizonyos.


26F

2011. szept. 23. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Kövezz meg de én nem mennék bele. Ha valaha gyerekem fog születni az csakis egy olyan nőtől lesz akit szeretek és nem egy olyantól akivel csak most találkoztam (vagy máig se). Én ilyen "maradi" vagyok.
2011. szept. 23. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Masodik! Dehogy kovezlek!:) Koszi a valaszt.
2011. szept. 23. 00:30
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem mennék bele, ha már gyerekem születik akkor akarom látni, felnevelni, gondoskodni róla, ha nem láthatnám, csak tudnám, hogy van egy fiam avgy lányom mindig ez járna a fejemben, hogy vajon mi van vele meg az anyjával.Úgyhogy ez csak úgy megy, hogy feleség és utána a gyerek.

Ha egy nőnek kell sperma arra találták ki a spermabankot.

21f

2011. szept. 23. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
nem
2011. szept. 23. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Minii Vikii ***** válasza:
100%

Én lány vagyok.

00:40-nek teljesen igaza van. Én senkitől sem kérnék spermát. Attól a férfitől szeretnék gyereket akit majd szeretni fogom. Gondolom azzal te is egyet értesz, hogyha van egy gyereked, akkor tűzön - vizen át megvéded és próbálsz neki a lehető legtöbb dolgot megadni. Hidd el, egy kisbaba hatalmas nagy öröm, mint a nőnek, mint a férfinek. Ha a lánynak annyira kell egy baba keresse meg a legközelebbi spermabankot vagy menjen férjhez

2011. szept. 23. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Én sem adnék, majd azt én eldöntöm mikor akarok gyereket :P Meg ne használja már fel a testem egy ismeretlen nő a saját önző céljaira o.O
2011. szept. 23. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
ha eleget fizet és utána nem látom többet... :)
2011. szept. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Minii Vikii ***** válasza:
100%
Utolsó! Nagyon sok eszed lehet. ;) Az ilyenekről megvan a véleményem. Egy gyereknek szügsége van az apjára is. Az egy dolog, hogy a nőnek lesz-e a párja, de a saját apja azért egészen más. Gondolom te is szeretnéd látni a gyerekedet majd, hogy kimondja az első szavát, ahogy elkezd járni, amikor óvodába-iskolába megy, minthogy havonta elmész és megnézed mi van vele.
2011. szept. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Koszonom, irjatok meg. Erdekelnek a velemenyek.
2011. szept. 23. 15:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!