Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy is van ez? Mi a véleményed?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy is van ez? Mi a véleményed?

Figyelt kérdés
Egyik nap sátoroztunk a lánnyal, és elmondtam neki hogy kedvelem. Utána azt mondta hogy nem akarja elhúzni előttem a mézesmadzagot, de legszívesebben átölelne, és végül is 1mást ölelve aludtunk el. Azóta mégegyszer együtt aludtunk. Én úgy érzem alakul valami, mert tudja hogy érzek iránta, és mégsem kerül. Vagy csak bemesélem magamnak? Hogyan legyen tovább?
2011. jún. 25. 19:02
 1/7 anonim ***** válasza:

Sztem kiéli rajtad a szeretethiányát... Néha szükségünk van ilyesmire és te kéznél voltál... vagy.

Feleszem szeret is csak azt nem h hogyan lehet h csak barátként. Deríts ki...

2011. jún. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%
légy férfi. neked kell kezdeményezni, nem a csajnak!
2011. jún. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%
ölelsékor, simogasd az érzékenyebb területein, ha ő is elkezd simogatni ilyesmi adottságú helyeken akkor... tudod mit kell csinálni, remélem nemkell megmagyarázni ^^.
2011. jún. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
előzőnek írnám h nem kezdheti taperolni hogy megtudja bejön-e a csajnak -.-. adom azt aki azt mondta légy férfi és kezdeményezz te. mondd meg neki h töbebt akarsz tőle beszéld meg vele nem kell mindig hülye trükköket alkalmazni
2011. jún. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Találkozáskor nyomj egy baráti puszit az arcára. Aztán ha kettesben lesztek, simogasd a hátát, cirógasd a nyakát. Utána adj egy puszit esetleg a nyakára, mert az egy nagyon érzékeny területe a lányoknak. Ha nem ellenkezik, kezdj lassan hajolni feléje. Ha még mindig nem ellenkezik, csókold meg! Utána már magától jön ;)
2011. jún. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát, most az van, hogy elmondtam neki, hogy nagyon megkedveltem, de azóta nem ad jelet magárol(2nap) mit tegyek?
2011. jún. 27. 19:26
 7/7 anonim ***** válasza:
Keresd meg facebookon! beszélgessetek ott! vagy msnen! teljesen mindegy, de igyekezz vele jó kapcsolatot kialakítani! :)
2011. júl. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!