Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami baj van velem?

Figyelt kérdés
Annyira antiszociális és visszahúzódó vagyok, hogy akaratom ellenére valamiféle negativitást sugárzok ki önmagamból és ha meglát egy lány az első reakciója, hogy egy kedves srác. A második pedig az, hogy jó lenne ettől a sráctól távol maradni. Mert valami nagyon nincs rendben vele. Mit tegyek, hogy ne féljenek tőlem a lányok? 19/f
2011. jún. 25. 19:54
 1/5 anonim ***** válasza:
mindig a dolgok jó oldalát nézd és ne a rosszat. járj többet közösségbe.
2011. jún. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nem egészen értem.

kedvesnek tűnsz, de félelmetesnek?

ez olyan mint Ronald McDonald

kedvenek tűnik de félek tőle...

Nem tudom mit lehet ezzel csinálni

Hogy nézel ki?

Próbálj megváltozni. Új ruhák, új frizura, új stílus.

Olvass valami jó kis kalandregényt(ismerősömnek az segített) vagy egy önbizalom növelő könyv sem rossz. Járj el sportolni. És ismerkedj minnél több emberrel, élj társasági életet.

Én ennyit tudok mondani :-)

2011. jún. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nem értem, hogy pontosan miért távolodnak el tőled a csajok..
2011. jún. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon sokáig éltem egyedül.Lehet kialakult bennem 1 távolságtartási iszony.Suliba ölelgetett pár lány mert tetszettem nekik,de látták rajtam,hogy valami van velem, így hát többé nem foglalkoztak velem.Pedig nagyon rendes vagyok mindenkivel,mindenkinek megadom a kellő tisztelet.Legyen az 1 hajléktalan vagy egy felsőbb körökből származó valaki.
2011. jún. 25. 20:44
 5/5 anonim ***** válasza:

"Suliba ölelgetett pár lány mert tetszettem nekik,de látták rajtam,hogy valami van velem, így hát többé nem foglalkoztak velem"


már bocs, de akkor nem egyértelmű? Neked bajod van. Ezen itt senki sem fog tudni segíteni. Csak te léphetsz túl ezen. Jöjj rá mi a bajod magaddal, és küzd le. Tudom hogy nem egyszerű, de ha nem akarsz egyedül élni hátralévő -remélhetőleg hosszú - életedben akkor meg kell tenned.

2011. jún. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!