Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pontoznátok ezeket a lányokat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pontoznátok ezeket a lányokat?

Figyelt kérdés

Arcra, testre és stílusra. Melyik jön be a legjobban és a legkevésbé?


1.

[link]

[link]

[link]


2

[link]

[link]

[link]


3

[link]

[link]

[link]


2011. jún. 26. 15:39
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

A vörös szódával lecsúszna, 6 pontot kap.

A sötét hajú egyáltalán nem tetszik, 4-et kap.

A szőke nálam 10-es. Ribancos, igen, de én szeretem a ribancokat!

2011. jún. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:

Nekem igazán tetszik a 3-as játékos.Kár hogy pont Kim-ről van szó és igen,túl van cicomázva,kevesebb sminkkel és természetesebb megjelenéssel 10 pontot simán kapna.De így csak 8 pont..:)

A 2-es játékos olcsó k*rva,szívesen b@sznám éjjel nappal,de bnőnek kéne a nyiherának?!5 pont...

A vörös?Hááát...nem tom.Elmegy.Szép az arca de olyan rendellenes az a vörös....A tető rozsdás a pince nedves???:D 7 pont

2011. jún. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!