Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A mai 15-16éves fiúknak miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai 15-16éves fiúknak miért olyan lányok tetszenek akik agyon sminkelik magukat?

Figyelt kérdés
pl pesten szinte csak olyan fiúk vannak akiknek az olyan lányok tetszenek akik agyon sminkelik magukat, a szemük elfoglalaja az arcuk 1/3 részét olyan nagynak látszik a sminktől, mindenen vihognak. a jó tulajdonság annyi h jól öltöznek meg jól lehet velük viccelődni meg hülyülni, de akkor is p*csák. :S nem a nyafogós fajta hanem az a lenéző... szerintem tudjátok miről beszélek :) én max egy kis szempillaspirált, tust meg alapozót használok abból is csak keveset de a többi lány...:o egyszer láttam valamelyiket smink nélkül :| persze a pasik úgy járnak velük h agyon sminkelik magukat, aztán mikor már régóta járnak egy pasival és tegyük fel h smink nélkül is látja a csajt akkor nem mondja azt hogy jaj de csúnya vagy hanem azt h te szép vagy smink nélkül is stb. közben ha úgy ismerte volna meg a pasi (smink nélkül) akkor össze nem jött volna vele.
2011. jún. 26. 18:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Azért pest elég nagy nem csak ilyenek vannak :D

de valóban sok ilyen van...

2011. jún. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Azért mert az ideál már már a tökéletes felé halad ami már annyira természetellenesnek tűnik, hogy ne érezzük szépnek őket.

Én 19 éves vagyok de gyakran mondom a barátnőmnek is hogy max alapozót tegyen fel meg a szemére valami vackot és az nekem már bőven elég, lehet sok is. Én nem szeretnék összejönni egy olyan csajjal, hogy este 3 kilóval nehezebb a sminkje miatt és reggel felkel meg sem ismerem.

2011. jún. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ilyenek a mai generáció fattyjai...:D De nem kell megijedni, akad bőven olyan srác is, akinek a normális, természetes lányok jönnek be. Hidd el ez tapasztalat. Engem is fel tudnak idegesíteni az ilyen csajok és pasik...de nem érdemes velük foglalkozni. 18/L Pécs! :)
2011. jún. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Figyelj. Lehet, hogy neked nem azok jönnek be, de másnak esetleg igen. :D Mindenkinek más az ízlése... Ha végelkeseredésedben tetted fel a kérdést, mert tetszik egy srác, akinek csak ilyenek jönnek be, akkor se válj ilyenné. Add önmagad, majd találsz valakit, akinek bejönnek a természetes szépségű lányok. Én speciel szeretem ha valakin van igényes és nem kevés smink. Ha te nem, hát ez van ez is ízlés kérdése. :D
2011. jún. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Pesten élek, de utálom az ilyen természetellenes cicababákat. Egyszerűen annyira mű az összes, hogy az valami hihetetlen. Jobban szeretem, ha egy lány természetes, és önmagát adja. Abban a valóban, amilyenben Isten megteremtette őket. :)

16/F

2011. jún. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem igaz, hogy minden pasi ilyen lenne. Én sem vagyok ilyen. Ha olyan lányt látok akin vastagon áll a smink, annak rendszerint beszólok, hogy olyan az arca, mint a préri :D
2011. jún. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

ez nem így van:D csak a kretén, nyomorék partyarcok meg páwák vannak oda a plázap*csákért. bár ha te azoknak akarsz tetszeni, akkor hajrá, sminkelj te is:D vagy keresgélhetsz más körökben fiut.

F/19

2011. jún. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Rengeteg ilyen van az én városomban is...:S undorítóó...(N) nemértem miért ez a pasik ideálja... a smink az csak vakolat... vagyis valamit el akarnak rejteni:D azt h rondák xD
2011. jún. 27. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Szonjus válasza:
Az ilyenekből néha a keserűséget hallom ki, Ne haragudj, de miért általánosítasz? Miért lennének buták, meg "pic sák". Lehet azért lógnak velük a pasik mert szórakoztatóak és aranyosak, kedvesek, stb, és nem a smink miatt. Az igényes smink különben is szép és nőies. De pl. velem smink nélkül is beszélgetnek a pasik. Mostani barátomat egy lovardában ismertem meg, és oda nem sminkelve járok, mégis szóba állt velem, 2 éve vagyunk együtt, látott smink nélkül és sminkben is és eddig semmi baj nem volt. Sztem inkább magadba nézz, ha azt hiszed, azért nem beszélnek veled, mert nem vagy kisminkelve, lehet benned van a gond.
2011. júl. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
48%
Hát azért szerencsére nem mindegyik fiú ilyen! Az én barátom pl kifejezetten utálja, ha sminkelem magam, meg az a durva, hogy nekem olyan erős vonású az arcom, hogy a smink csak elrondít engem!XDXDXD
2011. nov. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!