Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezzel nagyon elbaltaztam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezzel nagyon elbaltaztam, mert " kinevettem " telefonon?

Figyelt kérdés
Egy pasassal beszeltem telefonon ( rovid ideje hivogatjuk egymast), es .. igaz, hogy aranyos, kedves, intelligens, de annyira felenk, hogy beszel ossze-vissza, illetve keresgeti a szavakat.. Ma elszakadt a cerna, amikor hallottam, hogy szegenykem megint csak hadoval valamit, a mondatok veget szemeremesen elnevetgeli, illetve - na ez meg a halalom- ket " tema " kozott csak azt hallom, hogy " szuszog bele " a telefonba... Nos, elnevettem magam, meg is kerdezte, min nevetek, mondom semmi kulonos, csak a szomszedon nevetek, valami vicceset csinal kint.. Legkozelebb , ha beszelunk,probaljam meg en vinni a beszelgetes fonalat, hogyan probalhatnam elerni, hogy feloldodjon? Nem ilyennek ismerik, ismerem egyebkent :)
2011. jún. 26. 19:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szegény csávó.. én is ilyen vagyok és engem is mindig kinevetnek. De a szuszogás az olyan perverz :D


24/F

2011. jún. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
59%
adjon valaki egy töltényt és egy pisztolyt...
2011. jún. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Vadmeggy ***** válasza:
47%
VALAKI SEGÍT FELVÁGNI AZ EREIMET?
2011. jún. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
:D szegény gyerek... -.- szerintem nem fog többet hívni.
2011. jún. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Attól függetlenül még hívhat Ő téged de akkor majd szerintem most már inkább beszélj inkább te többet oltsd a feszültséget és akkor talán Ő is felbátorodik. :-) De egész érdekes szitu. :-p
2011. jún. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha ilyen nyominak tartod és nem segítesz neki, hogy valamerre lendüljön ez a kapcsolat akkor minek foglalkozol vele?
2011. jún. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Esetleg személyesen is beszélhetnétek az célravezetőbb lenne mint ez a szenvedés a telefonnal, ha élőben meg jó fej akkor hol a probléma, nem értem.
2011. jún. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
irányítsd te a beszélgetést, különben észre fogja venni, hogy kineveted, amúgy mit eszel rajta???
2011. jún. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Korabban mar , igaz csak latasbol, de ismertem, es mindigis talpraesett, hatarozott csavonak tunt.. Kesobb - ismerosokon keresztul- lettunk Facebookon haverok, o kerte el a szamom..

Van ez igy..igy jartam.. megprobalok legkozelebb ( ha lesz hihi) kisse hatarozottabb lenni en, es en kerdezgetem majd.. hatha..

2011. jún. 26. 20:56
 10/10 anonim ***** válasza:

19:29-es adj egy kést! :D

Amúgy én magam is ilyen vagyok, ilyesmi szituációban mindig röhögnek rajtam. Ez annyira nem zavar engem, szerintem vele se rontottál el semmit. Próbáld valahogy oldani a hangulatát. Valami olyan témában beszélgessetek amiben ott van. Bár nem lesz könnyű de ez is azt mutatja hogy fontos vagy neki. :)

2011. jún. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!